Respawn.pl

NiP zagra w osłabieniu podczas BLAST Premier Fall Groups 2021

Autor: Marcin Kapusta

Tuż przed startem zmagań Ninjas in Pyjamas w BLAST Premier Fall Groups 2021, z obozu szwedzkiej organizacji dotarły przykre wieści. Zespół zagra bowiem bez wsparcia swojego trenera!

Główny szkoleniowiec sekcji CS:GO, Bjorn “THREAT” Pers, nie wspomoże swoich podopiecznych podczas BLAST Premier Fall Groups 2021 z nieprzewidzianych powodów osobistych. W obowiązkach zastąpi go dyrektor operacyjny Ninjas in Pyjamas, Jonas Gundersen, któremu po raz pierwszy będzie dane spróbować sił w roli trenera. Niemniej Duńczyk posiada spory bagaż doświadczeń, wszak przez cztery lata profesjonalnie grywał w Counter-Strike’a 1.6, reprezentując m.in. SK Gaming oraz Team Dignitas.

Ze względu na pewne nieprzewidziane okoliczności osobiste, potencjalnie czyniące mnie niedostępnym na serwerze. Dlatego też zdecydowaliśmy, że lepiej będzie, jeżeli znajdziemy trenera, który na pewno będzie dysponowany. Z tego też względu padło na Jonasa Gundersena, który pomoże zawodnikom podczas fazy grupowej BLAST Premier 2021. Ja nadal pracuję w 100% na rzecz zespołu.” – oświadczył THREAT na łamach serwisu HTLV.

Nicolai “dev1ce” Reedtz i spółka rywalizować będą w ramach grupy B, w której znaleźli się również G2 Esports, MIBR oraz BIG. Na placu boju zameldują się już jutro o godzinie 19:30 i w meczu inauguracyjnym staną w szranki z kolektywem Johannesa “tabseNa” Wodarza. Muszą się więc przyłożyć, ponieważ najlepsze drużyny awansują do jesiennych finałów BLAST Premier 2021, które planowo mają odbyć się na LAN-ie w Kopenhadze.

Wyjściowy skład Ninjas in Pyjamas na BLAST Premier Fall Groups wygląda następująco:

  • Szwecja Fredrik “REZ” Sterner
  • Szwecja Hampus “hampus” Poser
  • Szwecja Nicolas “Plopski” Gonzalez Zamora
  • Dania Nicolai “dev1ce” Reedtz
  • Szwecja Linus “LNZ” Holtäng
  • Dania Jonas “calc” Gundersen (trener)