Respawn.pl

NitroZyniak już dzisiaj wystąpi w Hejt Parku na Kanale Sportowym!

Autor: Michał Maćkowski
Nitrozyniak

Sergiusz “NitroZyniak” Górski zagości dzisiaj w programie Hejt Park na Kanale Sportowym, który poprowadzony będzie przez Krzysztofa Stanowskiego. 

Kolejna znana osobistość pojawi się na Kanale Sportowym. Tym razem zaproszenie do programu przyjął znany także na scenie esportowej Sergiusz “NitroZyniak” Górski, czyli między innymi były właściciel drużyny Pompa Team.

Coraz częściej w Kanale Sportowym możemy oglądać influencerów lub osoby, które wywodzą się z esportu. W przeszłości w tym samym programie wystąpili między innymi Filip “Neo” Kubski, Piotr “Izak” Skowyrski czy znany i kochany Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski. Tym razem na fotelu obok Krzysztofa Stanowskiego już o 20:00 zasiądzie Sergiusz “NitroZyniak” Górski.

Nitrozyniaka nie trzeba zbytnio przedstawiać, bo znany jest wielu środowiskom, w tym także fanom esportu. Sergiusz był właścicielem 7more7 Pompa Team, a dokładnie odpowiedzialny był za skład League of Legends, który walczył w Ultraliga. Jednak po kontrowersjach jakie pojawiły się wokół popularnego youtubera, Sergiusz dostał zakaz od Riot Games na prowadzenie organizacji.

Sergiusz znany jest z bezpośrednich opinii na Twitterze, a ostatnio mogliśmy oglądać go między innymi w klatce w ramach FAME MMA. Na pewno na te tematy, ale również wiele innych Krzysztof Stanowski porozmawia dzisiaj z właścicielem marki 7MORE7.

Hejt Park z Sergiuszem “NitroZyniak” Górskim rozpocznie się już o 20:00 pod tym adresem.