Respawn.pl

Nogi widoczne w Counter-Strike 2 – pora więc na skiny do spodni i butów!

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 przyniósł sporo nowości związanych z działaniem gry, jednak mało kto się spodziewał, że będziemy mogli zobaczyć nogi naszej postaci. Takiej okazji Valve nie może zmarnować! 

Counter-Strike 2 – tak faktycznie istnieje i swoją premierę będzie miało już tego lata. Wiele nowości jakie czekają nas w nowej wersji najpopularniejszego FPS’a przerosły nawet oczekiwania wielu sceptyków, bowiem otrzymamy nie tylko elementy o które prosiła społeczność, ale także wiele więcej. To jednak wielu graczy zdziwiło widok nóg swojej postaci.

Nogi naszej postaci widoczne w Counter-Strike 2

Takiego widoku mało kto się spodziewał, ale Valve zszokowało graczy. Do tej pory, kiedy nasz celownik kierowaliśmy w dół, widzieliśmy tylko ręce i podłogę. Teraz pora na nowość, bo na ekranie pojawiły się także nogi postaci. Wpis oficjalnego profilu gry na Twitterze zszokował społeczność i już nie zabrakło pomysłów na nowe skórki.

Skórki do butów i spodni? Jak najbardziej!

Wraz z dodaniem części ciała nie zabrakło już pomysłów, co można w przyszłości fajnego dodać. Mowa tutaj oczywiście o skinach do butów i spodni, które pewnie tak jak przykładowo rękawiczki, można byłoby kupić na rynku Steam lub wydropić ze specjalnych skrzynek. Trzeba przyznać, że pomysł jest troszkę szalony, jednak dlaczego nie? Już dawno temu powstały pierwsze projekty, które może Valve niedługo wykorzystać. Co powiecie na Jordany Dragon Lore w StatTraku?

Counter-Strike 2

fot. Twitter/ @oSeecs

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce