Respawn.pl

Strona główna » nooky powraca do czynnej gry

nooky powraca do czynnej gry

Autor: Sergiusz Lelakowski

Andre “nooky” Utesch oficjalnie potwierdził swój powrót do profesjonalnej i aktywnej gry na scenie Counter-Strike: Global Offensive.

Andre, to były zawodnik formacji mousesports, którą opuścił w 2014 roku. Po rozstaniu, postanowił zrobić sobie przerwę, odłożyć profesjonalną karierę e-sportową na dalszy plan i zająć się zupełnie innymi sprawami. Jego historia sięga czasów Counter-Strike: Source podczas gry pod banderą mTw z którą rozstał się w 2008 roku. Do jego największych osiągnięć można zaliczyć m.in. wygraną na ESL Pro Series Germany Summer 2012.

29-latek postanowił ponownie postawić stopę na scenie Counter-Strike, tym razem podejmując współpracę z organizacją Planetkey Dynamic i nową drużyną. Zespół będzie składał się z byłych zawodników Gamerdesk, którą opuścili razem w 2015 roku oraz znajomego Andre z czasów mTw – Patricka “KRAEUTERHUMPEN” Jakobi.

Planetkey Dynamic:

[flag de]Andre “nooky” Utesch[/flag] [flag de]Patrick “KRAEUTERHUMPEN” Jakobi[/flag][flag de]Simon “pAn” Schumacher[/flag][flag de]Marcel “rAx” Klenner[/flag][flag tr]Bahadir “j1n” Dilbas[/flag]