Respawn.pl

Nowa agentka w Valorancie na horyzoncie

Autor: Aleksander Kurcoń

Riot Games przygotował nową agentkę, którą wkrótce wprowadzi do świata Valoranta. Na razie jednak nie wiemy o niej zbyt wiele, poza samym wyglądem.

19. agentka w Valorancie pojawiła się na horyzoncie. To Fade, którą można zobaczyć na razie jedynie na grafice. Riot Games tym samym konsekwentnie realizuje swój plan i dosyć regularnie dodaje nowe postaci. Ostatnią dodaną postacią była Neon, która zawitała do gry w styczniu tego roku. Teraz pora na kolejną bohaterkę – Fade.

Co wiemy o Fade? Stosunkowo niewiele, bo Riot zdecydował się na razie zaprezentować jedynie grafikę. Nieco więcej zdradza nam krótki opis. Fade to ostatnia osoba, którą chcielibyście spotkać po ciemku. Będziecie jednak chcieli zobaczyć, dokąd prowadzi ta ścieżka. Niemniej jednak te dwa zdania brzmią wciąż enigmatycznie.

Kiedy dowiemy się więcej? Już niedługo, bo 24 kwietnia, podczas finału Valorant Masters Reykjavik 2022. Na turnieju pojawiły się najlepsze drużyny świata, które rywalizują o pieniądze, a także o punkty do cyklu Champions Tour. Riot chce wykorzystać dodanie nowej postaci do zwiększenia zainteresowania finałowym spotkaniem tego turnieju.