Respawn.pl

Nowa agentka w VALORANCIE oficjalnie zaprezentowana! Zobaczcie skille Fade

Autor: Krzysztof Sarna

Na serwerach VALORANTA już niebawem pojawi się nowa postać. Riot Games dokładnie wczoraj oficjalnie zaprezentowało nową agentkę. Dokładnie wczoraj na oficjalnym kanale YouTube światło dzienne ujrzał 30-sekundowy materiał, w którym twórcy gry pochwalili się umiejętnościami nowej postaci. 

VALORANT podobnie zresztą jak League of Legends nie próżnuje, jeśli chodzi o wydawanie coraz to kolejnych agentów i postaci. Już teraz jesteśmy przekonani, że do strzelanki od Riot Games zawita kolejna postać, a dokładnie to agentka. Cała sytuacja zdecydowanie nabiera na tempie, ponieważ wczoraj doszło do oficjalnej prezentacji Fade. 

Z pół minutowego materiału raczej zbyt wiele nie wyciągniemy, wszak dopiero to serwer zweryfikuje. Nie można jednak mówić, że najnowszy film prezentujący rozgrywkę Fade niczego nie przedstawia, bo przedstawia. W ten oto sposób widzimy, że najnowsza agentka posiadać będzie chociażby umiejętność sprawdzania pozycji pobliskich wrogów. 

Oficjalny zwiastun Fade prezentuje się następująco:


Bezsprzecznie po przeczytaniu, a także obejrzeniu umiejętności Fade wielu z Was stawia sobie pytanie, kiedy postać zawita do rozgrywki. To naturalna kolej rzeczy, a więc już pędzimy z odpowiedzią. Nowa agentka najprawdopodobniej w VALORANCIE pojawi się wraz ze startem Epizodu 4 Aktu 3. Start tego natomiast przewidziano na nadchodzący tydzień, wszak drugi akt kończy się w nadchodzącą środę, 27 kwietnia.