Respawn.pl

Nowa generacja ultralekkich gryzoni HyperX – Pulsefire Haste 2 już dostępne

Autor: Marcin Skrętkowicz

HyperX, zespół ds. urządzeń peryferyjnych dla graczy w firmie HP Inc. oraz lider w dziedzinie gier i esportu, ogłosił dziś premierę kolejnej generacji gamingowych myszy – Pulsefire Haste 2 w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Linia myszy do gier Pulsefire Haste 2 oferuje ultralekkie konstrukcje wyposażone w wytrzymałe przełączniki i czujniki HyperX zapewniające jeszcze lepszą kontrolę oraz wydajność. Druga generacja Pulsefire Haste oferuje najwyższy komfort i kontrolę graczom poszukującym ultralekkiego sprzętu, który będzie uzupełnieniem ich umiejętności.

Pulsefire Haste charakteryzuje się solidną, zamkniętą konstrukcją, jednocześnie pozostając ultralekką. Zarówno opcja przewodowa, jak i bezprzewodowa są wyposażone w nowe czujniki HyperX 26K, oferujące czułość na poziomie nawet 26 000 DPI oraz prędkość śledzenia 650 IPS. W Pulsefire Haste 2 zastosowano zupełnie nowe przełączniki HyperX z dobrze wyczuwalnym skokiem oraz żywotnością do 100 milionów kliknięć.

“HyperX Pulsefire Haste 2 została zaprojektowana tak, aby zaspokoić konkretne potrzeby graczy” – mówi Jennifer Ishii, Category Manager w HyperX “Dzięki ultralekkiej konstrukcji i niezawodnym elementom mysz Pulsefire Haste 2 oferuje wyjątkową wydajność w ulubionych grach, zapewniając zwinność i jeszcze większą precyzję”.

Nowe produkty z linii myszek HyperX, dostępne kolorach czarnym i białym, zostały zaprojektowane z myślą o poprawieniu doświadczenia użytkownika, oferując zupełnie nowy poziom komfortu, wydajności i kontroli. Oto czym charakteryzują się poszczególne modele:

HyperX Pulsefire Haste 2 w wersji przewodowej: Pulsefire Haste 2 waży zaledwie 53 g1 i została zaprojektowana z myślą o szybkich ruchach. Mysz została zoptymalizowana pod kątem minimalnego opóźnienia z imponującą częstotliwością próbkowania 8000 Hz2 w celu zwiększenia precyzji i wydajności podczas gry, co czyni ją idealną do tytułów FPS i gier wymagających szybkiej reakcji.

HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless Gaming Mouse: Bezprzewodowa wersja Pulsefire Haste 2 została zaprojektowana z myślą o graczach oczekujących wydajności i wygody łączności bezprzewodowej. Pulsefire Haste 2 Wireless oferuje łączność bezprzewodową w dwóch trybach, umożliwiając użytkownikom przełączanie się między połączeniami bezprzewodowymi 2,4 GHz i Bluetooth. Mysz jest dostarczana z kablem do ładowania HyperFlex 2, co umożliwia użytkownikom ładowanie podczas korzystania z myszy i przełączanie między trybami przewodowym i bezprzewodowym. Bezprzewodowy wariant Pulsefire Haste drugiej generacji waży 61 g1 i oferuje do 100 godzin3 pracy na jednym ładowaniu.

Linia Pulsefire Haste 2 oferuje zwiększoną kontrolę dzięki dołączonej taśmie antypoślizgowej, super elastycznemu kablowi pokrytemu paracordem, który zmniejsza napięcie i opór, oraz podkładkom PTFE, które zapewniają niskie tarcie i wysoką responsywność, co przekłada się na szybkie, bezwysiłkowe ruchy myszką. Dodatkowo, oba modele można w pełni dostosować i zoptymalizować do osobistych preferencji za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY. Użytkownicy mogą tworzyć makra dla programowalnych przycisków, dostosowywać ustawienia DPI i personalizować oświetlenie RGB.4

Dostępność

Obie wersje HyperX Pulsefire Haste 2 będą dostępne w Polsce za pośrednictwem sieci sprzedawców detalicznych i internetowych firmy HyperX. Więcej informacji na temat linii HyperX Pulsefire Haste 2 można znaleźć na stronie produktowej.

Przewodowa mysz gamingowa HyperX Pulsefire Haste 2 – dostępna w cenie 239,00 zł
Bezprzewodowa mysz gamingowa HyperX Pulsefire Haste 2 – dostępna w cenie 499,00 zł