Respawn.pl

Nowa karta FUT Hero w FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik

W FIFA Ultimate Team pojawiła się nowa karta FUT Hero, która była zapowiadana od dłuższego czasu. Mowa rzecz jasna o Ledleyu Kingu, który w piątek trafił do paczek w FIFA 23.

O tym, że Ledley King ma pojawić się w FUT, mówiło się od dłuższego czasu. Wskazywał na to m.in. kod gry, w którym znalazły się zapisy dotyczące karty Kinga. W piątkowy wieczór w końcu doniesienia się potwierdziły, a EA oficjalnie potwierdziło dodanie nowej karty Bohatera FUT.

Ledley King kojarzony jest z występów w barwach Tottenhamu Hotspur. Angielski obrońca w klubie z północnego Londynu spędził całą swoją karierę, rozgrywając dla “Kogutów” 268 spotkań w latach 1998-2012.

Karta Kinga w FIFA 23 została oceniona na 86 punktów oceny ogólnej. Anglik ma solidne tempo, ocenione na 80 punktów, tak samo zresztą oceniona została fizyczność. Wrażenie mogą robić statystyki defensywne – te ocenione zostały na 89. Do tego King ma styl poruszania “Lenghty”.

Flub2rZXkAE0t6J?format=jpg&name=small

Obecnie karty Kinga nie można trafić w paczkach czy kupić na rynku. Pojawia się tylko w trybie Draft oraz w Momenty FUT. Tam możemy odblokować jego kartę na siedem meczów wypożyczenia.

Flzs4wKXEBoKdTk?format=jpg&name=small