Respawn.pl

Nowa mapa do treningu skilla w CS:GO podbija warsztat Steam

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO

Wiemy dobrze, że warsztat Steam to spora przestrzeń dla twórców map do różnych gier, w której dużej części króluje właśnie CS:GO. Dwa dni temu do warsztatu trafiła nowa mapa od znanego twórcy Yesbera, na której można poćwiczyć swoje umiejętności. Plansza przyjęta została z ogromnym zachwytem wśród społeczności. 

Jeżeli często zerkacie do warsztatu Steam, a szczególnie do sekcji CS:GO to z pewnością zauważyliście lub macie polubione jakieś mapki z serii Yprac tworzone przez Yesbera. Szwed na swoim koncie ma aktualnie stworzonych czterdzieści plansz do między innymi treningu granatów na różnych mapach czy szlifowania recoila czy samego skilla. Dwa dni temu ten sam twórca udostępnił nową planszę do treningu umiejętności, która bardzo gorąco została przyjęta przez społeczność!

Yprac Aim Trainer od Yesbera skupia się wyłącznie na treningu skilla, który możemy trenować na różne sposoby. Na mapie potrenujecie flicki, szybkość, precyzje, kontrolę spraya czy bursta, a to wszystko na pięć różnych sposobów i poziomów trudności. Po każdej serii treningu na ekranie wyświetli Wam się czas, celność i ilość zabójstwa, jaką wykonujecie na minutę. Tak naprawdę możecie potrenować swoje umiejętności strzeleckie na 25 sposobów i z pięcioma różnymi poziomami trudności.

Przeczytaj więcej – Jak trenować swojego aima w CSGO?

Najnowsza mapa od Yesbera tak jak wspomniałem wcześniej, została bardzo pozytywnie przyjęta przez społeczność. W ciągu dwóch dni plansze pobrało już ponad 28 000 osób, a jej aktualna ocena to pięć gwiazdek. Jeżeli poszukujecie rozbudowanej mapy do treningu strzeleckiego w CS:GO to Yprac Aim Trainer jest z pewnością tym, czego szukaliście. Plansze pobierzecie tutaj.

20210613121024 1 1

CS:GO

CS:GO

CS:GO