Respawn.pl

Nowe fotele gamingowe od Genesis!

Autor: Michał Maćkowski
fotele gamingowe

Marka Genesis, która od lat dba o najwyższą jakość graczy, do swojego asortymentu dorzuciło kolejne fotele gamingowe! Tym razem producent postanowił zaskoczyć nieco swoich fanów i przedstawił fotele z serii Nitro w kolorach różowych.

Fotele gamingowe to częsty wybór osób, a marka Genesis po raz kolejny postanowiła rozszerzyć swój asortyment, tym razem celując w nietypowe tony kolorystyczne. Polska marka dodała dwa nowe fotele ze serii Nitro, na których zdecydowanie przeważa różowy kolor.

Różowe fotele gamingowe od Genesis

Tak o to Genesis postanowiło zaskoczyć swoich fanów i graczy, którzy zawsze chcieli mieć różowy kolor na swoim stanowisku komputerowym. Fotele z serii Nitro, a dokładnie 710 i 720 są już dostępne na stronie Genesis i zdecydowanie uderzają w tony, które zdecydowanie nie przeważają na rynku.

fotele gamingowe - Nitro 710

fot. Materiały Prasowe

Nitro 710 i 720 to fotele, w których różowy kolor zdecydowanie dominuje. Jednak co ciekawe, Genesis postanowiło połączyć róż z czernią w przypadku Nitro 720 i bielą w modelu 710. Trzeba przyznać, że takie połączenia wyglądają naprawdę ciekawie i nie na co dzień producenci decydują się na takie połączenia.

Z32738 167725

fot. Materiały Prasowe

Kolor różowy wjeżdża na rejon!

Tak o to w asortymencie Genesis znalazły się dwa fotele, których mało kto się spodziewał. Co ważne, Nitro 710 jak i 720 posiadają wszystko, co inne modele w podobnej półce cenowej. Oczywiście metalowa podstawa fotela, funkcja bujania, ergonomiczny kształt z dodatkowymi dwoma poduszkami i regulowane podłokietniki 3D umożliwiające regulacje w aż trzech poziomach pozwolą dopasować fotel idealnie pod użytkownika.

Zadbajcie o odpowiednią wygodę i wyposażcie swoje stanowisko w niezbędne akcesoria i poczujcie się jak prawdziwi profesjonaliści. Już teraz możecie zakupić sprzęt marki Genesis z kodem RESPAWNPL, dzięki czemu otrzymacie przy zakupie 10% zniżki!

Materiał powstał przy współpracy z marką Genesis – oficjalnym partnerem serwisu Respawn.pl, który za ten tekst otrzymał gratyfikację w postaci pieniędzy.