Respawn.pl

Nowe karty ikon i bohaterów w EA Sports FC?

Autor: Maks Bartosik
EA SPORTS FC

W EA Sports FC dostaniemy kilka nowych kart ikon i bohaterów? Wszystko na to wskazuje!

W sieci pojawia się coraz więcej informacji o nadchodzącej grze piłkarskiej od EAEA Sports FC. Poznaliśmy już okładkę gry, pierwsze zapowiedzi, a także pojawiło się kilka przecieków, mówiących m.in. o nowościach w trybie kariery. A skoro już o przeciekach mowa, to warto zainteresować się też tymi, które mówią o nowych kartach ikon i bohaterów. A te zapowiadają się naprawdę ciekawie!

Według znanego już leakera, Fut Sheriff, na ten moment możemy być pewni pojawienia się w EA Sports FC dwóch nowych kart ikon. Mają być to Bobby Charlton, legenda angielskiej piłki, kojarzona głównie z Manchesterem United oraz Franck Ribery, legenda reprezentacji Francji i Bayernu Monachium.

Nowe karty Bohaterów w EA Sports FC

Do tego dochodzą też dwie nowe karty Hero, które według Sheriffa, otrzymać mają Vincent Kompany oraz Tomas Rosicky. Obaj zawodnicy kojarzeni są przede wszystkim z występów w Premier League – Kompany dla Manchesteru City, Rosicky dla Arsenalu.

Będą downgrade’y!

Pojawiły się także informacje, że EA podobnie jak rok temu, zdecyduje się zmienić “poziom” dwóch kart Ikon. Mowa o Jaro Litmanenie oraz Rui Coscie, którzy w EA Sports FC mają mieć karty Bohaterów.

Wszystkie informacje o nowej grze piłkarskiej od EA znajdziecie na naszej stronie w specjalnej zakładce, do której link znajduje się tutaj.