Respawn.pl

Nowe karty związane z MŚ w FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik

W FIFA 23 rozpoczęła się nowa promocja związana z trwającymi mistrzostwami świata w Katarze. Do paczek trafiła drużyna Phenoms, w której znaleźli się m.in. Rafael Leao czy Jude Bellingham.

Promocja Phenoms opiera się na zawodnikach, którzy w przeszłości otrzymali karty Future Stars. Jak możemy przeczytać na stronie EA, wyróżnieni zostali ci piłkarze, którzy “zrealizowali swe marzenia w rekordowym czasie i zadebiutowali na arenach światowych podczas FIFA World Cup™. Kampania docenia tych fenomenalnych zawodników, którzy dobrze się zapowiadali, a teraz zrealizowali swój potencjał i są gwiazdami światowego formatu.”

W drużynie Fenomenalnych zawodników znalazło się aż trzynaście kart specjalnych. Wśród nich są nie tylko wspomniani wcześniej Rafael Leao (91) i Jude Bellingham (90), ale też m.in. Pedri (89), Ahraaf Hakimi (87), Eduardo Camavinga (87) czy Jules Kounde (86). Pełną listę kart Phenoms które są obecnie dostępne w paczkach znajdziecie poniżej.

Zdjęcie

Nowa promocja to przecież nie tylko karty do trafienia w paczkach, ale też i te do odblokowania w SBC czy zadaniach tygodniowych. W tych pierwszych zdobyć możemy Jeremiego Frimponga w wersji Phenoms, ocenionego na 86. Cena tego wyzwania to ok. 100 tysięcy monet.

Z kolei w zadaniach tygodniowych do odblokowania jest Jonathan David, również oceniony na 86.