Respawn.pl

Nowe nagrody za FUT Champions w FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik

W FIFA 23 Ultimate Team pojawiły się zaktualizowane nagrody za tryb FUT Champions. Jakie nagrody teraz można zdobyć za grę w Mistrzostwach?

Po ponad miesiącu przerwy do gry w końcu wróci drużyna tygodnia, a co za tym idzie, w nagrodach za Mistrzostwa FUT ponownie zawitają czerwone karty. Jak się jednak okazuje, dotychczasowe rozwiązanie z kartami 84+ jako nagrody na tyle spodobało się graczom, że EA postanowiło je podtrzymać. Już teraz w zakładce FUT Champions możemy przejrzeć nagrody za nadchodzące Mistrzostwa, a te się lekko zmieniły.

Nagrody za rangi od X do VII nie uległy zmianie. Ta pojawia się dopiero przy szóstej randze, za którą zazwyczaj otrzymywaliśmy 2 player picki z czerwonymi in-formami. Teraz dodatkowo dostaniemy wybór jednego z dwóch piłkarzy 84+. Z kolei za rangę piątą będą to nie jeden, a dwa picki.

obraz 2023 01 03 231446062

Za kolejne dwie rangi, czyli IV i III dostaniemy jeszcze jeden dodatkowy pick, tyle że nie z trzema, a z czterema graczami do wyboru. Natomiast za dwie najwyższe łącznie będziemy mogli zdobyć aż cztery.

obraz 2023 01 03 231626617

Niestety, EA zrezygnowało z dodatkowych paczek z piłkarzami 84+ za poszczególne rangi. To oznacza, że nagrody w postaci paczek nie uległy zmianie i w dalszym ciągu od rangi V otrzymywać będziemy paczkę (lub paczki) z trzema kartami in-form.