Respawn.pl

Nowe noże wykryte w plikach Counter-Strike 2!

Autor: Michał Maćkowski
Noże Counter-Strike 2

To nie koniec nowości, jakie czekają nas wraz z premierą Counter-Strike 2. Według plików gry niedługo doczekamy się także nowych wersji noży. 

Wciąż dowiadujemy się nowych informacji o Counter-Strike 2, które Valve chciało z pewnością zachować dla siebie jeszcze przez jakiś czas. To jednak Społeczność rozpoczęła grzebanie w plikach gry i odnaleziono kolejne nowości, które już niedługo powinny trafić do gry.

Nowe noże zostaną dodane co Counter-Strike 2?

Społeczność tuż po ogłoszeniu Counter-Strike 2 i rozdaniu pierwszy wejściówek do testów rozpoczęła grzebanie w plikach gry. Tak o to znaleziono informacje o dwóch nowych nożach, jakie najprawdopodobniej pojawią się już w nowej wersji gry. Nie wykluczone oczywiście, że wraz z premierą gry, otrzymamy także operację ze specjalną skrzynką, w której mogą zostać umieszczone, znalezione w plikach noże.

Pierwszym ze znalezionych nowych noży w plikach jest ,,Kukri”. Jest to ciężki i zakrzywiony nepalski nóż używany jako narzędzie lub broń sieczna. Trzeba przyznać, że nie będzie to duży nóż i patrząc na grafikę, najprawdopodobniej będzie nieco większy niż nóż szkieletowy.

To jednak niejedyny nóż, jaki znaleziono w plikach nowej wersji gry. Drugim znalezionym nożem jest Twinblade, który posiada tak jakby dwa ostrza i przerwę między nimi. Na ten moment nie wiemy, kiedy Valve zdecyduje się na dodanie tych noży, ale bardzo możliwe, że dopiero na premierę gry.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce