Respawn.pl

Strona główna » Nowy, brazylijski turniej – MAX5 Invitational!

Nowy, brazylijski turniej – MAX5 Invitational!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Ogłoszono nowy, brazylijski turniej, który odbędzie się pod nazwą MAX5 Invitational. Zaproszone do udziału zostaną wszystkie najlepsze drużyny
w kraju z Luminosity Gaming na czele, więc szykuje się dawka niesamowitych emocji!

Ostatnio wybudowana Mega Arena X5, która znajduje się w São Paulo, już
od 6. do 10. stycznia gościła będzie przedstawicieli e-sportu, kibiców, jak i samych graczy. Odbędzie się tam bowiem największy turniej offline dla drużyn z Brazylii.

E-sport rośnie w siłę. Dowodem na to jest fakt, że arena zostanie po raz pierwszy otworzona dla szerszej publiczności wyłączając uprzednie, zorganizowane tam turnieje League of Legends, czy chociażby wydarzenie Red Bull Player One, które udostępnione zostały jedynie wybranej ilości ludzi.xma_532cccf0ccbef

Luminosity Gaming oraz Games Academy, które obecnie znajdują się w Ameryce Północnej, także wezmą udział w turnieju i będą walczyły o jak najwyższe lokaty.
W zestawieniu znajdą się także gracze AlienTech, czyli niegdysiejsze Keyd Stars. Pula nagród dla turnieju nie została jeszcze ogłoszona, lecz możemy spodziewać się, że będzie ona jedną z największych, które miały okazję pojawiać się w tamtejszych regionach.

Poniżej znajduje się lista drużyn, które potwierdziły swój udział w MAX5 Invitational:

[flag br]Luminosity[/flag][flag br]Games Academy[/flag]
[flag br]g3x[/flag][flag br]AlienTech[/flag]
[flag br]INTZ[/flag][flag br]Qualifier winner[/flag]
[flag br]Invite #1[/flag][flag br]Invite #2[/flag]