Respawn.pl

Nowy projekt MSL-a i oskara – poznajcie organizację TITANS

Autor: Aleksander Kurcoń

Na esportowej mapie pojawił się nowy punkt. To szwajcarska organizacja TITANS, która od razu zakontraktowała drużynę złożoną z kilku znanych zawodników.

TITANS to świeżo upieczona marka, która wywodzi się ze Szwajcarii. Co ciekawe organizacja miała w planach już wcześniej pojawić się na scenie CS:GO, podpisując umowy z drużyną znaną jako GORILLAZ. Zespół jednak przechodził niezliczone zmiany i nie doszło ostatecznie do porozumienia.

Teraz TITANS wkracza na scenę z równie ciekawymi zawodnikami. To zespół skupiony wokół Mathiasa “MSL” Lauridsena, piątka grała od kilku miesięcy jako Toyko Revengers. 27-latek to IGL znany z występ dla North , OpTic czy Dignitas. Jego zeszłoroczny projekt – South – nie wypalił, niemniej jednak zawodnik się nie poddał i właśnie zmontował nową ekipę.

CZYTAJ TAKŻE: Reset rang i zmiana systemu matchmaking! – Aktualizacja CS:GO 2.08.2022

Kto dołączy do ambitnego Duńczyka? Będzie to m.in. Tomas “oskar” Stastny, czyli czeski snajper, jeden z najlepszych graczy na swojej pozycji. Trzecim graczem jest Miikka “suNny” Kemppi, który również od dawna nie mógł znaleźć dla siebie miejsca. Fin z oskarem znają się dobrze z gry dla MOUZ, kiedy to wygrali m.in. ESL One New York w 2018.

Zespół uzupełniają Anton “supra” Tsernobai – 20-latek z Estonii, oraz Magnus “Nodios” Olsen – 23-letni Duńczyk związany w przeszłości m.in. z AGF czy Copenhagen Flames. Pieczę nad drużyną sprawuje ukraiński trener Sergey “lmbt” Bezhanov.

Skład TITANS:

  • mini flag icon of Finland Miikka “⁠suNny⁠” Kemppi
  • mini flag icon of Czech Republic Tomáš “⁠oskar⁠” Šťastný
  • mini flag icon of Denmark Mathias “⁠MSL⁠” Lauridsen
  • mini flag icon of Estonia Anton “⁠supra⁠” Tšernobai
  • mini flag icon of Denmark Magnus “⁠Nodios⁠” Olsen
  • mini flag icon of Ukraine Sergey “⁠lmbt⁠” Bezhanov (trener)