Respawn.pl

NOWY REKORD CS:GO!

Autor: Michał Maćkowski
top 5 myszek cs:go

Produkcja Valve ponownie na ustach wszystkich! CS:GO ustanowił swój nowy rekord w ilości graczy, którzy jednocześnie zameldowali się w grze. 

Możemy mówić wiele, ale CS:GO to gra, której do śmierci brakuje na pewno daleko, szczególnie po przebiciu nowego rekordu. Nowy rok dla produkcji Valve zaczyna się praktycznie idealnie, bowiem ciągnącą się wzrostowa fala graczy pozwoliła pobić rekord z kwietnia 2020 roku.

CS:GO ustanowiło nowy rekord graczy 

Od początku 2023 roku CS:GO zdecydowanie zyskuje graczy, którzy decydują się na powrót do gry. Ostatnie tygodnie są coraz lepsze dla produkcji Valve, co udowadnia nowy rekord. To właśnie 11 lutego padł nowy rekord graczy, którzy w tym samym momencie zameldowali w grze. Nowy szczyt użytkowników wynosi aktualnie 1,320,219 i nie wykluczone, że również zostanie niedługo pobity.

IEM Katowice pomogły w pobiciu rekordu?

Najnowszy rekord CS:GO zbiegł się z dwoma ważnymi wydarzeniami. Pierwszą z nich była aktualizacja do gry, w której dodano nową skrzynkę, kapsułkę i zestaw muzyczny. Najnowsze skiny zawsze interesują użytkowników, którzy chcą spróbować swojego szczęścia lub liczą na zdobycie skrzynki na koniec meczu. Natomiast 11 lutego, kiedy rekord został pobity, trwał drugi dzień fazy pucharowej Intel Extreme Masters Katowice, czyli najważniejszej imprezy esportowej w Polsce. Zmagania w katowickim Spodku także mogły przyczynić się do ustanowienia nowego rekordu.

CS:GO rekord

fot. steamdb.info