Respawn.pl

Nowy system VAC w Counter-Strike 2 działa z niesamowitą prędkością! Czy to koniec nadmiaru cheaterów?

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Po Internecie lata coraz więcej filmików, które ukazują, jak działa ulepszony anty-cheat w Counter-Strike 2. Trzeba przyznać, że jeżeli taka prędkość wykrywania utrzyma się po zakończeniu bety, możemy mówić o rewolucji!

Prawie, że każda gra sieciowa ma jeden problem – cheaterzy. Gracze, którzy oszukują psują rozgrywkę innym, a jeszcze nikt nie znalazł idealnego rozwiązania. Valve jednak w najnowszym Counter-Strike zdecydował się na zdecydowane ulepszenie zabezpieczeń, które prezentują się bardzo dobrze.

Nowy system VAC w Counter-Strike 2 zadziwia graczy

W sieci znaleźć można mnóstwo filmików, które ukazują działanie nowego ulepszonego systemu VAC, który ma zdecydowanie zmniejszyć liczbę oszustów w nowej odsłonie Counter-Strike 2. Dodatkowo jeżeli w meczu zostanie wykryta osoba, która używa wspomagaczy, to rozgrywka zostanie anulowana.

Pierwsze filmiki nie przekonywały wszystkich, jednak z czasem sytuacja zaczęła się powtarzać. Tak o to jeden z filmików na TikToku ukazuje jak szybko system reaguje po zgłoszeniu gracza. Wystarczyło mniej niż 60 sekund, aby zbanować oszusta i zarazem anulować mecz.

@taveira_jr VAC BAN ON CS2 in 1 second after report #VACBANNED #CS2 ♬ som original – Taveira

Wiele osób nadal nie wierzy w tak szybkie działanie systemu, lecz drugi filmik, z tego samego pojedynku rozwiewa już wiele wątpliwości. Faktycznie ulepszony system VAC w Counter-Strike 2 może bardzo zmniejszyć ilość napotkanych oszustów.

Wszystkie informacje o C2 znajdziecie tutaj.