Respawn.pl

NOWY SYSTEM WYPOSAŻENIA W CS2!

Autor: Maks Bartosik
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Długo czekaliśmy, ale w końcu jest. Przed chwilą Valve ogłosiło kolejne zmiany, które zostaną wdrożone w Counter-Strike 2. Dotyczą one głównie zakupów broni, ale też i systemu wyposażenia!

Od ostatnich informacji dotyczących Counter-Strike 2 minęło naprawdę sporo czasu. Zapowiedzi nowej gry nie pojawiły się również przy okazji ostatniego turnieju rangi Major w CS:GO, co zresztą nie spodobało się graczom. Jednak jak to Valve ma w zwyczaju, najwięcej informacji dostajemy wtedy, gdy się tego najmniej spodziewamy.

Zakup złej broni? Żaden problem w Counter-Strike 2

A dzisiejsze zmiany są naprawdę przełomowe. Przede wszystkim, dotyczą one systemu wyposażenia i zakupu broni. Najważniejszą zmianą jest to, że w Counter-Strike 2 będziemy mogli anulować zakup broni podczas gry. Oznacza to, że jeśli omyłkowo kupiliśmy dodatkową broń, to bez problemu anulujemy ten zakup i odzyskamy nasze fundusze.

Druga zmiana dotyczy już systemu wyposażenia. W Counter-Strike 2 nie będziemy już musieli przebijać się przez menu zakupu broni. Nowy system wyposażenia w CS2 sprawia, że będziemy mogli wybrać łącznie do piętnastu broni, które będziemy chcieli zakupić. Może to być pięć pistoletów, pięć broni średniego poziomu i pięć kategorii. A co najważniejsze, pojawi się możliwość dodania obu wersji M4 – M4A4 i M4A1-s.

Wszystkie artykuły o CS2 znajdziecie w specjalnej zakładce na naszej stronie.