Respawn.pl

Nowy tryb w Counter-Strike 2 znaleziony w plikach

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Premiera Counter-Strike 2 dopiero latem, jednak społeczność już dowiedziała się wiele, co planuje Valve. Tym razem światło dzienne ujrzały informacje na temat nowego trybu kooperacyjnego.

Counter-Strike 2 przyniesie wiele nowości dla społeczności, w tym długo wyczekiwane zmiany i najprawdopodobniej na premierę pierwszą operację. To jednak wiele wskazuje, że to nie koniec, bo w plikach gry cały czas znajdują się cenne wskazówki, które tym razem dotyczą nowego kooperacyjnego trybu.

Nowy tryb w Counter-Strike 2

Jeden z użytkowników Twittera podzielił się wieściami na temat nowego potencjalnego trybu w CS 2, który będzie można grać w kooperacji. Na ten moment tryb jest niekompletny, ze względu na brak konfiguracji i map, jednak bardzo możliwe, że wszystko pojawi się wraz z nową operację. Tryb prawdopodobnie nazywać będzie się terrorhunt.

Według opisu, tryb najprawdopodobniej opierać będzie się na zabiciu odpowiedniej liczby wrogów w wyznaczonym czasie. Jeżeli będziemy grać terrorystami, to naszym celem będzie zabicie antyterrorystów, a każde zdobyte zabójstwo wydłuży nasz o 10 sekund. Natomiast celem strony broniącej ma być zabicie 20 terrorystów. To jednak ze względu na brakującą konfigurację i map w Counter-Strike 2, ciężko o więcej dokładnych informacji.

Tryb kooperacji powróci i to jest ważne

CS:GO do tej pory nie posiadał na stałe specjalnego trybu kooperacji. Jedynie gracze mieli okazję współpracować w duecie podczas operacji, gdzie mieli wyznaczone specjalne zadania, czasami opartymi o krótką fabułę. Miejmy nadzieję, że dzięki premierze nowej wersji, Valve powróci w jeszcze lepszej wersji do takiej rozgrywki.

Więcej informacji o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce