Respawn.pl

Odbierz FREEBET 49 PLN dla każdego w dniu meczu Polaków!

Autor: Krzysztof Sarna

Zmagania Mistrzostw Europy w piłce nożnej mężczyzn 2020 trwają w najlepsze. Tydzień temu rozpoczęła się wielka impreza, ale wraz z eWinnerem nie zwalniamy tempa! Tym bardziej że dziś w akcji na EURO ujrzymy przecież reprezentację Polski, której przyjdzie się mierzyć z Hiszpanią.

Piłkarskie EURO 2020 nie zaczęło się dobrze przede wszystkim dla reprezentacji Polski i każdy się z tym zgodzi. Nie będziemy jednak rozkładać potyczki ze Słowacją na czynniki pierwsze, a skupimy się na tym, co czeka nas dzisiaj. To nie tylko spotkanie z Hiszpanią, ale także i inne mecze. Do tego wszystkiego dochodzi bonus w wysokości aż 49 złotych, który przygotował nasz partner, eWinner.

Dokładnie o godzinie 21:00 usłyszymy pierwszy gwizdek na Estadio La Cartuja w Sewilli. Mówiąc dosłownie to mecz o wszystko dla Polaków, którzy jeśli myślą jeszcze o wyjściu z grupy – nie mogą sobie pozwolić na porażkę. Nasz partner eWinner przygotował też z tej okazji wielką gratkę! Codziennie, przez cały czas trwania rozgrywek Mistrzostw Europy odebrać możemy bonus w wysokości 25 złotych. Jednak dzisiaj nie będzie to miało znaczenia, bo gra przecież Polska, a to oznacza dodatek aż 49 PLN!

Żeby odebrać uhonorowanie, musicie założyć konto na eWinnerze. Najlepszą opcją jest oczywiście uczynienie tego z naszym kodem, kodem IZAKTV. Kiedy jesteście już posiadaczami konta, możecie przejść do tworzenia kuponów. Żeby odebrać laury, trzeba spełnić kilka warunków. Przede wszystkim kupon musi zawierać minimum jedno wydarzenie z EURO 2020. Na tym jednak nie koniec, bo łączny minimalny kurs, to 2.50. Warto także zaznaczyć, że możecie równocześnie obstawiać inne wydarzenia, ale jak już wspomnieliśmy, koniecznym wymogiem jest jedno z piłkarskich mistrzostw Europy. Następnie należy obstawić kupon za 49 złotych i pobrać aplikację mobilną eWinnera. Do Waszych kont zostanie przypisane właśnie 49 PLN, które będziecie mogli wykorzystać na zakłady na żywo w aplikacji przez 24 godziny. Co ważne – promocja tyczy się zarówno nowych, jak i zarejestrowanych już użytkowników. Wszystkie szczegóły i informacje znajdziecie, klikając w ten odnośnik.

image002 1

Pamiętajcie, że sponsorem strategicznym portalu IzakTV jest eWinner, na którym możecie obstawiać wszystkie mecze z EURO 2020, ale i wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem IZAKTV, to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład. Więcej informacji na temat tej promocji znajdziecie tutaj!