Respawn.pl

Odjechana teoria, czy ukryta wskazówka? Data premiery Counter-Strike 2 schowana na Overpassie?

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Społeczność nie przestaje spekulować i szukać wskazówek dotyczących ewentualnej premiery Counter-Strike 2. Najnowsza teoria, nieco odjechana mówi, że premierę nowej wersy gry dostaniemy 24 sierpnia.

Wiemy, że Valve lubi bawić się ze społecznością i zostawiać poszlaki związane z ważnymi wydarzeniami. Tym razem może być podobnie, ale trzeba przyznać, że najnowsza teoria społeczności jest naprawdę odjechana. Wszystko bowiem mają wskazywać zegary na odświeżonym Overpassie.

Premiera Counter-Strike 2 już 24 sierpnia?

Niedawno gracze posiadający dostęp do bety Counter-Strike 2 otrzymali dwie nowe mapy – Overpass oraz Vertigo. To właśnie na tej pierwszej z nich powstała zakręcona teoria, która ma sugerować potencjalną datę premiery CS’a 2. Wszystko bowiem przez zegary, które na mapie wskazują 24 sierpnia. Trzeba przyznać, że pomysł na jaki wpadła społeczność, jest naprawdę odjechany, chociaż nie wykluczone, że w pobliżu tej daty, faktycznie gracze otrzymają premierę Counter-Strike 2.

Premiera CS’a 2 w urodziny CS:GO?

Społeczność zaczęła także snuć teorię związaną z CS:GO. Aktualna jeszcze wersja gry światło dzienne ujrzała 21 sierpnia 2012 roku i trzeba przyznać, że gdyby Valve zdecydowało się w ten sam dzień wydać CS’a 2, byłoby to idealnym zwieńczeniem pięknej historii i rozpoczęcie zarazem nowej fantastycznej przygody.