Respawn.pl

Odnowiony Overpass jest kwestią czasu?

Autor: Krzysztof Sarna

CS:GO nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Tym razem Valve jeszcze nic nie zapowiedziało, ale wiele wskazuje na to, że niebawem dojdzie do remake’u jednej z map. Tą podobno ma być Overpass.

Dzisiaj do gry weszła aktualizacja, która jednak nie wprowadziła niczego przełomowego. Jednak wraz z nią do plików gry zawitały nowe pliki, które wiele mówią odnośnie co do przyszłości. Według danych Overpass w przyszłości ma ulec odnowieniu.

Zawsze znajdą się osoby, które lubią “poszperać” w plikach gry. Zapewne to, co znalazły tej nocy, mogło je z pewnością usatysfakcjonować. W plikach gry możemy znaleźć nowe tekstury, które odpowiadają za takie rzeczy jak ściany, sufity czy cegły. Smaczku dodaje również to, że te aspekty w swojej nazwie zawierają “hr_overpass”. 

SmH5xYda7IQe6GdEUJJ8CZOnbGId

To użytkownik Reddita o nazwie EVAD3 doszedł do tych informacji. Na ten moment jednak przeróbka nie jest pewna i nie pozostaje nic, jak nadal czekać. Być może w niedalekiej przyszłości Valve oficjalnie poinformuje o ewentualnych zamiarach zmian na tejże arenie. 

Overpass do gry zawitał w 2013 roku, a więc swoje już przeżył. Można nawet stwierdzić, że jest w grze dłużej, aniżeli ktoś zaczął w nią grać. I mimo że ta lokacja nie cieszy się taką popularnością jak Mirage, Dust2 czy też Inferno, tak o aktualizacji chyba mało kto myślał.