Respawn.pl

Oficjalna zapowiedź GTA 6 jeszcze w tym tygodniu?

Autor: Michał Maćkowski
GTA 6. Zwiastun GTA 6

Wczesnym porankiem polskiego czasu fanów GTA 6 pobudziła do życia ważna informacja. Według Bloomberga, w tym tygodniu na światło dzienne wyjdzie oficjalna zapowiedź nowej wersji Grand Theft Auto.

GTA 6 ma zostać ogłoszone w tym tygodniu!

Grand Theft Auto 6 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier komputerowych na świecie. Od premiery piątej części gry minęło już dziesięć lat, a gracze wciąż nie doczekali się nawet zapowiedzi nowej odsłony. To jednak wszystko ma się zmienić jeszcze w tym tygodniu!

Jak podaje Bloomberg, oficjalna zapowiedź GTA 6 ma pojawić się jeszcze w tym tygodniu, co od razu wzbudziło szaleństwo wśród fanów serii. Nie ma co ukrywać, że nowa część Grand Theft Auto będzie najprawdopodobniej jedną, jak nie największą premierą gry w historii całej branży gier. Niestety źródło Bloomberga nie podało konkretnej daty ogłoszenia nowej odsłony serii.

Pierwszy zwiastun GTA 6 już w grudniu!

To nie koniec wieści, jakie ucieszyły fanów. Również według informacji  uzyskanych przez Bloomberga, Rockstar Games, czyli producent Grand Theft Auto, ma w przyszłym miesiącu pokazać pierwszy zwiastun szóstej odsłony. Zwiastun GTA 6 ma bowiem uczcić 25 rocznicę powstania studia, które odpowiedzialne jest nie tylko za GTA, ale także między innymi Red Dead Redemption.

Na ten moment nie wiadomo wiele o Grand Theft Auto 6, a tym bardziej kiedy doczekać możemy się premiery długo wyczekiwanej gry. GTA 5 jest drugą najchętniej kupowaną grą w historii, po Minecraft, które dostępne jest także na urządzeniach mobilnych.