Respawn.pl

Oficjalnie: Keoz opuszcza GamerLegion!

Autor: Maks Bartosik
Keoz Gamerlegion

No i mamy potwierdzenie wczorajszych doniesień o zmianach w GamerLegion. Przed chwilą organizacja pożegnała się z Nicolasem “Keoz” Dgusem!

Niecałe 24 godziny temu pojawiły się doniesienia, jakoby GamerLegion miało szykować zmiany w swoim składzie CS2. Miał się z nim pożegnać Keoz, a w jego miejsce drużyna ma testować kilku zawodników, w tym Kvema. Teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tych informacji i pożegnanie GamerLegion z Keozem.

Keoz żegna się z GamerLegion!

Keoz był członkiem GamerLegion od września 2022 roku, gdy opuścił Team Falcons i dołączył do niemieckiej organizacji. Przez te 1.5 roku razem z GamerLegion 20-latek wystąpił na trzech Majorach, w tym na tym w Paryżu, gdzie Siuhy i spółka doszli do wielkiego finału. Razem z GL wygrał także dwa turnieje – Thunderpick Bitcoin Series #2 oraz Elisa Invitational Winter 2023.

Najprawdopodobniej następcę Keoza poznamy w ciągu najbliższych tygodni. Trwają testy, które mają wyłonić piątego gracza GamerLegion. Na ten moment najbliżej angażu ma być były zawodnik ILKA – kvem. Z kolei sam Keoz podziękował organizacji za te niemal dwa lata współpracy i zapewnił, że zaczyna się dla niego nowy roździał.

Aktualny skład GamerLegion prezentuje się następująco:

Poland Janusz “⁠Snax⁠” Pogorzelski
Sweden Isak “⁠isak⁠” Fahlén
Denmark Frederik “⁠acoR⁠” Gyldstrand
Romania Sebastian “⁠volt⁠” Maloș

United Kingdom Ashley “⁠ash⁠” Battye (trener)

Belgium Nicolas “⁠Keoz⁠” Dgus (ławka rezerwowych)