Respawn.pl

Oficjalnie: Trójka byłych zawodników Anonymo znowu razem! Powitajcie nowy zespół – MONKEsports

Autor: Michał Maćkowski
Snax

Oficjalnie na polskim podwórku powstał nowy skład CS:GO. W nim znaleźli się między innymi byli gracze Anonymo, w tym między innymi Janusz “Snax” Pogorzelski czy Kamil “KEI” Pietkun.

Ostatnie plotki okazały się prawdą, a na polskiej scenie CS:GO powstał nowy skład, który na papierze wygląda naprawdę dobrze. W nowej drużynie znaleźli się między innymi byli zawodnicy Anonymo – Janusza “Snax” Pogorzelski, Kamil “KEI” Pietkun oraz Kacper “Kylar” Walukiewicz.

O nowym zespole byłego gracza Virtus.pro rozpoczęło robić się głośno na początku tego roku. Przypomnijmy, że Janusz “Snax” Pogorzelski został w grudniu 2021 roku odsunięty od składu Anonymo, co jak mogliśmy się domyślać, spowoduje kolejna falę roszad na polskiej scenie. Tak o to dzisiaj oficjalnie Piotr “nawrot” Nawrocki ogłosił powstanie nowego zespołu, który będzie grał na ten moment pod nazwą MONKEsports.

Przeczytaj więcej – Nowy zespół Snaxa? Na pokładzie chociażby KEi i Kylar!

W składzie MONKEsport oglądać będziemy trójkę byłych graczy Anonymo, którzy ponownie zdecydowali się połączyć siły. Mowa tutaj o Januszu “Snaxie” Pogorzelskim, Kamilu “KEI” Pietkunie oraz Kacprze “Kylarze” Walukiewiczu. Cały skład natomiast uzupełnią były reprezentant Wisły All in! Games Kraków – Kuba “Markoś” Markowski oraz Piotr “nawrot” Nawrocki, który od dłuższego czasu pozostawał bez drużyny.

Co ważne, we wpisie Piotra “nawrota” Nawrockiego przeczytać możemy, że w składzie panuje bardzo dobra atmosfera.

Nowy zespół już dzisiaj rozegra oficjalnie pierwsze spotkania w ramach ESEA Cash Cup. Turniej rozpoczyna się o godzinie 20, a zmagania z polskim komentarzem można oglądać tutaj.

Skład MONKEsports wygląda następująco:

  • Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Kamil “KEI” Pietkun
  • Kacper “Kylar” Walukiewicz
  • Kuba “Markoś” Markowski
  • Piotr “nawrot” Nawrocki