Respawn.pl

OG dołącza do m.in. polskich drużyn w turnieju CCT Central Europe Series 2

Autor: Aleksander Kurcoń
F1KU, CS:GO

Na ostatnią chwilę przed rozpoczęciem CCT Central Europe Series 2 poznaliśmy ostatniego uczestnika – OG. Europejski zespół będzie najwyżej rozstawioną drużyną w zestawieniu.

Faza grupowa CCT Central Europe Series 2 dobiegła końca, pora na play-offy, gdzie oprócz znanych nam już drużyn dołączyły zaproszone ekipy. To Entropiq, forZe, 9z, a także OG. F1KU i spółka dołączyli do turnieju niemalże w ostatniej chwili, bo dzisiaj stratuje dalszy etap rozgrywek. OG jest oczywiście najwyżej rozstawionym zespołem i jedynym z TOP10, a nawet TOP20 w gronie uczestników.

CZYTAJ TAKŻE: Illuminar pojedzie na turniej RMR? Problemy wizowe “pomogły” Polakom

Dla europejskiego składu może być to świetny sposób na rehabilitację po fatalnym turnieju w Melbourne, gdzie będąc faworytem, zespół odpadł już w fazie grupowej, przegrywając z drużyną z Dalekiego Wschodu. Pula nagród turnieju wynosi 50 tysięcy dolarów, więc będzie to nie tylko dobre ćwiczenie, ale także można przy okazji zebrać 22 tysiące dolarów nagrody za pierwsze miejsce.

CCT Central Europe Series 2 powinien wzbudzić duże zainteresowanie wśród polskich kibiców. W 1/8 finału na szesnastu uczestników aż trzy drużyny są z Polski – to Illuminar, los kogutos i HONORIS. Ponadto śledzimy oczywiście poczynania F1KA i jego OG, a w barwach Endpoint testowany jest mhL. Play-offy rozpoczynają się dziś i potrwają do 1 października.