Respawn.pl

OG z kolejną zmianą! ISSAA ląduje na ławce rezerwowej

Autor: Michał Maćkowski
OG

Zmian w OG ciąg dalszy. Międzynarodowy zespół postanowił dokonać kolejnej roszady w swoich szeregach, przez co na ławkę rezerwową wylądował Issa “⁠ISSAA⁠” Murad.

OG nadal poszukuje swojej dobrej formy oraz optymalnego składu. Najpierw pod koniec lutego na ławkę rezerwową trafił Francuz – Nathan “NBK-” Schmitt, który co ciekawe powrócił do składu w ramach rozgrywek ESL Pro League. Teraz jednak dowiedzieliśmy się, że od głównego składu odsunięty został także Issa ISSAA⁠” Murad.

Przygoda 24-letniego zawodnika z barwami OG zaczęła się pod koniec 2019 roku, kiedy to organizacja zdecydowała się wkroczyć na scenę CS:GO z zupełnie nowym składem. Jednak od kilku miesięcy międzynarodowy skład boryka się ze sporymi problemami w grze, przez co zmiany były konieczne.

“Dzisiaj ogłaszamy, że zdecydowaliśmy się odsunąć ISSA z głównego składu OG. Jest to decyzja, którą podjęliśmy z ciężkim sercem, ponieważ ISSAA jest szanowaną i kochaną osobą w zespole, która zawsze dawała z siebie wszystko w interesie zespołu i robiła wszystko, o co go poproszono. Po przeprowadzeniu oceny z biegiem czasu dla obu stron stało się jasne, że aby ISSAA mógł się rozwijać, a OG  dalej ulepszać, potrzebne były zmiany” – powiedział trener formacji Casper “ruggah” Due

Aktualnie nie wiemy, jak dokładnie będzie wyglądał główny skład OG. Wiemy natomiast, że w trakcie ESL Pro League w zespole grał  Nikolaj “niko” Kristensen, który zajął miejsce Francuza. Więcej informacji na temat zespołu powinniśmy dowiedzieć się niebawem.

Skład OG na ten moment wygląda następująco:

  • Aleksi “⁠Aleksib⁠ Virolainen
  • Mateusz ⁠mantuu⁠” Wilczewski
  • Valdemar “⁠valde⁠” Bjørn Vangså
  • Nikolaj “⁠niko⁠ Kristensen (stand-in w trakcie ESL Pro League)
  • Casper “⁠ruggah⁠” Due (trener)
  • Nathan “⁠NBK-⁠” Schmitt (ławka rezerwowych)
  • Issa ⁠ISSAA⁠” Murad (ławka rezerwowych)