Respawn.pl

Ogolił brwi i głowę na transmisji, bo widz wysłał mu 2500 dolarów, a po chwili wycofał pieniądze!

Autor: Michał Maćkowski

Takiej akcji na Twitchu jeszcze nie było, chociaż wiemy, że nie można zawsze ufać widzom. Przekonał się o tym streamer Lacy, który postanowił ogolić włosy na głowie w zamian za duży donate.

Wiemy, że na Twitchu dzieje się wiele dziwnych rzeczy, o których nawet ciężko pomyśleć. To jednak ostatnia akcja u streamera Lacy pokazuje, jak łatwo można się nabrać na obietnicę widzów i stracić na pewien czas włosy lub nawet brwi.

Streamer pozbył się swojej dotychczasowej fryzury, bo miał obiecany donate

Streamer Lacy to nie mały streamer na platformie Twitch, którego obserwuje ponad 85 000 kont. Ostatnio głośno zrobiło się o streamerze, bowiem postanowił zaufać widzowi, który obiecał mu spory donate, bo o wartości aż 2500 dolarów. Faktycznie Lacy otrzymał te pieniądze i postanowił spełnić obietnicę.

Streamer postanowił spełnić oczekiwanie widza i podczas transmisji na żywo ogolił głowę oraz brwi. Nie byłoby w tym ,,nic dziwnego” patrząc na inne akcje na Twitchu, gdyby nie wycofanie dotacji przez widza. Tak o to Lucy pozostał bez pieniędzy, ale także brwi i włosów na głowie.

To nie jedyna taka akcja na Twitchu

Po społeczności chwilę później zaczęły krążyć informacje, że Lucy nie był jedynym streamerem, który został wkręcony. Najprawdopodobniej ten sam widz w ostatnim czasie zrobił kilka innych podobnych akcji na platformie, wysyłając  streamerom pieniądze, którzy mieli do wykonania zadanie. Po wykonaniu zadania, widz wycofywał pieniądze.