Respawn.pl

“OHHH KU****WA” – esportowy świat reaguje na polskie ENCE!

Autor: Maks Bartosik

Nie tylko polska scena była w szoku po ogłoszeniu nowego składu ENCE! Zebraliśmy dla Was reakcje najważniejszych postaci na scenie CS2, zapraszamy!

Gdyby ktoś nam rok temu powiedział, że cały esportowy świat będzie żył ogłoszeniem polskiego składu, zapewne byśmy go wyśmiali. Jednak faktycznie żyjemy w czasach, gdy polska drużyna jest na ustach całego świata jeszcze przed zagraniem choćby jednego spotkania. Jak przedstawiciele CS’owego świata reagowali na ogłoszenie polskiego ENCE?

Eksperci i gracze komentują polskie ENCE!

Maniac, jeden z najbardziej znanych ekspertów, nie ukrywał że cieszy się z dołączenia Polaków do ENCE. Stwierdził, że ENCE to super koszulka do reprezentowania, a synergia z dychą i kubenem ma sens. I ciężko się z tym nie zgodzić.

Pasha natomiast zapowiedział Gla1ve’owi, że w ciągu roku albo wysiwieje, albo wyłysieje

Kilka głosów sceptycznych też musiało się pojawić

Z kolei inny ekspert, Pimp skomentował to w prostych słowach – “Gla1ve’a czeka dzika przejażdżka”

Sceptycznie podszedł też do tego Ynk, który przyznał, że nie jest fanem tej decyzji ENCE i zastanawia się, czy jest to opcja długoterminowa, czy tylko na czas Majora w Kopenhadze.

Sceptycyzmu nie krył również NeL

Zaskoczenie? To nas łączy

TaZ z kolei skomentował to w swoim stylu – emotką wyrażającą bycie w szoku. No i tutaj się z Wiktorem utożsamiamy.

Tak samo jak TaZ, zaskoczony był też Izak!

Jednak nie tylko Polacy byli tym zaskoczeni – Smooya wykorzystał swoje zdolności językowe i swe zaskoczenie wyraził w najpiękniejszy sposób

Łukasz Roskowski czy Łukasz Rossander?

Rodak Gla1ve’a, Bubzkji nie zawahał się zaśmiać, że Gla1ve jest jego ulubionym polskim prowadzącym. Śmieszków z Łukasza Roskowskiego jest zresztą więcej, co zaraz zobaczycie xD

A to jeden z przykładów:

Gla1ve sam postanowił pośmieszkować z sytuacji i zmienił swoją nazwę na X (dawniej Twitter) na Łukasz Rossander. W dodatku Duńczyk dodał parę tweetów w naszym języku, czym od razu zaskarbił sobie sympatię polskich fanów!

obraz 2023 12 21 054948749

A najzabawniejsza była ta wymiana zdań pomiędzy Hadesem i Gla1vem. Naturalizacja Duńczyka w pełnej krasie!