Respawn.pl

Strona główna » olofmeister wraca do gry

olofmeister wraca do gry

Autor: Sergiusz Lelakowski

Olof „olofmeister” Kajbjer po długiej przerwie wraca do Fnatic i zagra w meczach grupy D na ELEAGUE. Szwed ostatnie dwa miesiące spędził lecząc kontuzję nadgarstka.

Po słabym występie Fnatic na MLG Columbus 2016, gdzie szwedzka drużyna odpadła w ćwierćfinale przeciwko Astralis, e-sportowy świat obiegła wieść o kontuzji Olofa „olofmeistera” Kajbjera – bezdyskusyjnie największej gwiazdy Fnatic, uplasowanej na 1. miejscu rankingu graczy HLTV za 2015 rok.

W tym czasie drużyna odpuściła sobie szereg turniejów, takich jak DreamHack Masters Malmö z pulą nagród 250 tys. dolarów i nie zachwycała w meczach online. Nie lepiej skończyło się na finałach ESL Pro League S3, gdzie Szwedzi pożegnali się z grą po półfinałach.

Po słabych występach ze stand-inami PlesseNem wentonem Fnatic nie tylko utraciło pierwsze miejsce w rankingu drużyn HLTV, ale również wypadło z TOP 3, ustępując miejsca Luminosity Gaming, Natus Vincere i Ninjas in Pyjamas.

https://www.youtube.com/watch?v=LEnw9tkgtcs

Zgodnie z tą decyzją olofmeister swoje pierwsze mecze po powrocie zagra już jutro w USA w ramach rozgrywek grupy D na ELEAGUE. W tym samym składzie Fnatic wystąpi również na innych nadchodzących LAN-ach, w tym na finałach ECS S1 i majorze ESL One Cologne 2016.

Obecny skład Fnatic:

  • Robin „flusha” Rönnquist
  • Olof „olofmeister” Kajbjer
  • Freddy „KRiMZ” Johansson
  • Jesper „JW” Wecksell
  • Dennis „dennis” Edman