Respawn.pl

Opening w CS:GO za PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH! ohnePixel nie wyszedł na tym najlepiej

Autor: Michał Maćkowski
Opening w CS:GO

Jeden z najpopularniejszych streamerów związanych z CS:GO na ustach całej społeczności. Wszystko bowiem ze względu opening, na który streamer wydał ponad 100 000 dolarów. Jak się pewnie domyślacie, nie było to zbyt opłacalne. 

Otwieranie skrzyń, pojemników i kapsuł to nieodłączna i lubiana przez społeczność CS:GO czynność. To jednak wiemy, że nie jest to często zwrotny interes, o czym po raz kolejny przekonał się znany streamer ohnePixel, który zdecydował się otworzyć skrzynki za ponad 100 000 dolarów!

Ponad 130 000 dolarów za skrzynki w CS:GO

ohnePixel to znany w środowisku CS:GO streamer, który nie raz robił już openingi za naprawdę duże pieniądze. Niedawno streamer postanowił otworzyć kilka kapsułek z pamiętnego EMS One Katowice 2014, których nie da się kupić na rynku Steam, a za jedną trzeba zapłacić od 20 do 30 tysięcy dolarów.

SKORZYSTAJ Z BONUSU 800 PLN: Obstawiaj ciekawe mecze CS:GO ze specjalnym bonusem wynoszącym nawet 800 w BetX!

Teraz jednak streamer poszedł o krok dalej i postanowił zrobić opening, który śledziło w jednym momencie nawet 250 000 osób. Nie był to byle jaki opening, bowiem jego cena rynkowa otworzonych skrzynek to około 120 000 dolarów – tyle bowiem streamer otrzymał w skrzyniach. OhnePixel otworzył między innymi pamiątki z Cobblestone, skrzynie Weapon Case czy Bravo Case. Wartość samych pojemników to 130 000 dolarów, a dodatkowo trzeba doliczyć do niektórych z nich klucze. Tak o to za cały opening wyszło ponad 130 000 dolarów, czyli przeliczając na naszą walutę, to ponad pół miliona złotych.

Godzina i do domu. Opening nie przyniósł niesamowitych trafień

Jak się można domyślić, ohnePixel nie trafił praktycznie nic wartego zdecydowanej uwagi, oprócz AK-47 Case Hardened, które przy dobrym patternie mogłoby zwrócić cały opening i przy okazji dać nieźle zarobić streamerowi. Tak jednak się nie stało, bo skin do AK miał niewystarczająco koloru niebieskiego. Jak wyliczyli niektórzy widzowie, streamer z otworzonych skrzyń ,,zarobił” w okolicach 4000 dolarów.