Respawn.pl

Nowa operacja w Counter-Strike 2 z okazji premiery?

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 operacja

Operacja w Counter-Strike 2 z okazji premiery jest możliwa! Według plików gry Valve najprawdopodobniej pracuje nad nową dwunastą w historii operacją. 

Premiera Counter-Strike 2 może być jednak jeszcze ciekawsza, bo Valve przygotowuje najprawdopodobniej mnóstwo nowych rzeczy. Już wiemy o nowych nożach w plikach nowej wersji, lecz to nie koniec. Najnowsze wieści mówią o pracach związanych z nową operacją.

Nowa operacja w Counter-Strike 2?

Według plików Counter-Strike 2 Valve bardzo możliwe, że planuje na premierę dwunastą w historii operację, co z pewnością jeszcze bardziej zainteresowałoby graczy, mimo że zainteresowanie już tak jest bardzo duże. Pliki wskazują bowiem na dużą ilość nowych skinów czy nowe przedmioty kosmetyczne o nazwie “zwierzaki”. Przejdźmy jednak sprawę po kolei, bo ostatnia operacja w CS:GO pojawiła się 21 września 2021 roku. Od tamtej pory nie mieliśmy nowej operacji i teraz już wiemy, że było to spowodowane powstawaniem nowej wersji gry.

Według plików z Counter-Strike 2, w rękawie Valve posiada trzy nowe kolekcje skinów o nazwach: Counter-Strike, Pop Comic oraz Myth&Monsters. Na dodatek w filmie zapowiadającym nową wersję gry zauważyć mogliśmy nowe piny, a to nie koniec. W plikach znaleziono również nowy przedmiot kosmetyczny o nazwie “Zwierzaki”, co sugeruje skórki do kurczaków lub innych, nieznanych nam jeszcze zwierzaków, które mogą zostać dodane.

skiny cs 2 operacja

fot. Twitter/@gabefollower

Modele do kurczaków

Nie ma co ukrywać, że skiny do kurczaków mogą być ciekawą propozycją od Valve. Oczywiście społeczność szybko zareagowała na wieści i nie mogło zabraknąć już pierwszych przeróbek i propozycji skinów.  Pamiętajmy jednak, że na ten moment to tylko wyłącznie spekulacje oparte na plikach, jednak nowa operacja z okazji premiery Counter-Strike 2 brzmi jak bardzo dobry plan.

kurczaki

fot. Twitter/@NoamJLP

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce