Respawn.pl

OpTic Gaming z drużyną CS:GO

Autor: Sergiusz Lelakowski

OpTic Gaming zdecydowało się na przyjęcie w swe szeregi zespołu Counter-Strike: Global Offensive. Wybór padł na kanadyjską drużynę, która wcześniej reprezentowała barwy Team Conquest.

Zawodnicy opuścili poprzednią organizację pod koniec grudnia, aby w tym roku mieć jeszcze większe możliwości rozwoju. Po graczy zgłosiła się jedna z najpopularniejszych organizacji na świecie, która słynie również ze swojego kanału na YouTube, gdzie zamieszczają różnego rodzaju vlogi, akcje z gier oraz talkshow. OpTic Gaming zostało założone przez Ryan’a “OpTic J” Musselman oraz “OpTic KR3W“. Aktualnie organizacją zarządzają Hector “H3CZ” Rodriguez oraz Matt “NaDeSHoT” Haag. Swoją popularność organizacja zyskała poprzez posiadane zespoły Call Of Duty, które od zawsze należą do jednych z najlepszych na świecie.

Skład OpTic Gaming.CSGO:

  • [flag ca]Damian “daps” Steele[/flag]
  • [flag us]Shahzeb “ShahZam” Khan[/flag]
  • [flag ca]Keith “NAF” Markovic[/flag]
  • [flag us]Will “RUSH” Wierzba[/flag]
  • [flag ca]Peter “stanislaw” Stanislaw[/flag]

Zespół w nowych barwach zadebiutuje podczas ELEAGUE Road to Vegas, gdzie już jutro zmierzą się z polską drużyną CSGL. Pula nagród wynosi aż $50,000. Drużyna, która zwycięży w tym best-of-three zgarnie całą pulę, więc jest o co walczyć.