Respawn.pl

Strona główna » Team Orbit bez drużyny CS:GO

Team Orbit bez drużyny CS:GO

Autor: Sergiusz Lelakowski

Międzynarodowa ekipa zawodników występująca w ostatnich miesiącach w barwach drużyny Orbit żegna się z dotychczasową organizacją, o czym poinformowano za pośrednictwem Twittera.

Dotychczasowa drużyna grała w barwach organizacji Orbit od marca i nie osiągnęła dobrych rezultatów, m.in. odpadając z kwalifikacji do DreamHack Masters Malmö czy DreamHack Tours po porażkach z takimi drużynami jak PENTA Sports, Team Ancient (GODSENT) czy Mortal Kombat.

Zawodnicy wcześniej należeli do Epiphany Bolt, organizacji, w której spędzili około pół roku. Wygląda jednak na to, że ich obecni przełożeni liczyli na więcej i nie byli w stanie kontynuować współpracy z „Krewmerem” i spółką.

ex-Team Orbit jest obecnie w trakcie turnieju xfunction Challenge, w którym razem z takimi drużynami jak Epsilon czy Tricked powalczą o główną nagrodę 1000 dolarów.

Skład drużyny przedstawiał się następująco:

[flag dk]Patrick „es3tag” Hansen[/flag][flag dk]Mads „MomentPlz” Sorensen[/flag][flag se]Simon „st^” Thulin[/flag][flag se]Fredrik „Krewmer” Svensson[/flag][flag gb]Jake „Boaster” Howlett[/flag]