Respawn.pl

Organizacja esportowa Davida Beckhama nawiązuje współpracę z firmą Samsung!

Autor: Marcin Kapusta

Organizacja Guild Esports, której współwłaścicielem jest piłkarz David Beckham, rozpoczęła partnerstwo z globalną korporacją Samsung!

Guild Esports to wiodąca organizacja esportowa, założona w ubiegłym roku na terenie Wielkiej Brytanii. Aktualnie posiada dywizję w Rocket League, Fortnite, FIFIE i Valorancie. Warto wspomnieć, że jej współwłaścicielem jest utytułowany angielski piłkarz, David Beckham.

Dzisiaj do grona partnerów Guild zawitała globalna korporacja Samsung, specjalizująca się w elektronice. W ramach współpracy firma dostarczy monitory i wyświetlacze dla profesjonalnych graczy, twórców treści oraz pracowników. W zamian za sprzęt, Samsung będzie miał zapewnioną reklamę w mediach społecznościowych organizacji.

Samsung jest podekscytowany dołączeniem do rodziny Guild i cieszymy się, że będziemy mogli dostarczać nasze produkty. Od monitorów po wyświetlacze, Samsung nieustannie dąży do poprawy wrażeń użytkownika, wykorzystując nowe innowacje, które zapewniają całkowitą immersję, niezrównaną rozgrywkę i maksymalny komfort. To partnerstwo pokazuje ciągłe zaangażowanie w sprawy graczy i szeroko pojętej branży, oferując fanom doświadczenia wykraczające poza normę. Historycznie, mamy długoletnie dziedzictwo w esporcie i widzimy Guild jako idealnego partnera do kontynuowania tego w Wielkiej Brytanii i Irlandii.” – powiedział Damon Crowhurst, Head of Display w Samsung Electronics UK. “Jesteśmy zachwyceni współpracą z tak prestiżową marką jak Samsung, co jeszcze bardziej pokazuje zaangażowanie w naszą publiczność poprzez sprzymierzanie się z najlepszymi w swojej klasie markami. Samsung jest idealnym partnerem dla Guild, biorąc pod uwagę jego wiodącą na świecie technologię, skupienie się na innowacjach i dostarczanie użytkownikom najlepszych możliwych doświadczeń w grach.” – przyznał z kolei Michelle Tierney, który w Guild pełni funkcję Dyrektora ds. Partnerstw Handlowych.