Respawn.pl

Organizacja, której właścicielem jest David Beckham przejmie skład, który miał dołączyć do TSM?

Autor: Maks Bartosik
Guild Esports to organizacja Davida Beckhama, która ma przejąć niedoszły skład TSM!

David Beckham i jego organizacja esportowa przejmie skład który miał reprezentować barwy TSM? Wszystko na to wskazuje!

Saga z powrotem TSM na scenę CS:GO stała się już memiczna. Co jakiś czas pojawiały się nowe informacje o potencjalnym składzie, który miał zasilić amerykańską organizację. Potem jednak na jaw wyszły doniesienia, które wskazywały na niezbyt czyste zagrania ze strony TSM. Aż w końcu doszliśmy do momentu, w którym wszystko wskazuje na to, że praca XTQZZZ przy doborze odpowiedniej piątki dla amerykańskiej organizacji zdała się na nic, a przynajmniej dla TSM.

Dziś nad ranem znany nam dobrze insider o nicku harumi poinformował, że skład, w którym znajdują się CYPHER, interz, MoDo, JACKZ i valde, a jego trenerem jest XTQZZZ, znalazł nową organizację. Według Harumiego cała szóstka, a także Lambert, który ma być analitykiem, podpisali kontrakty z Guild Esports.

David Beckham wkracza na scenę CS:GO!

Guild Esports to brytyjska organizacja założona w 2019 roku przez legendę angielskiej piłki, Davida Beckhama. Były piłkarz m.in. Manchesteru United i Realu Madryt po zakończeniu kariery piłkarza udzielał się w wielu różnych biznesach, a Guild Esports to jeden z nich. Organizacja na ten moment w swoich szeregach posiada nie tylko zespoły Fortnite, VALORANT, Rocket League i FIFA, ale także żeńską drużynę CS:GO.

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, to pierwszy skład CS:GO w historii Guild Esports będzie prezentował się następująco:

  • Timofey “interz” Yakushin
  • Audric “JACKZ” Jug
  • Cai “CYPHER” Watson
  • Valdemar “valde” Vangså
  • Mădălin-Andrei “MoDo” Mirea
  • Rémy “XTQZZZ” Quoniam (trener)
  • Lambert “Lambert” Prigent  (analityk)