Respawn.pl

Strona główna » oskar powraca do ojczyzny! Snajper zasila SINNERS

oskar powraca do ojczyzny! Snajper zasila SINNERS

Autor: Maks Bartosik

Nieco ponad tydzień temu pojawiła się informacja, że Tomáš “⁠oskar⁠” Šťastný zdecydował się na opuszczenie Titans. Dzisiaj z kolei Czech poinformował o dołączeniu do SINNERS.

31-latek, który kojarzony jest głównie z występów w Hellraisers i Mousesports, przez ostatnich osiem miesięcy występował w zespole TITANS. Ten projekt jednak okazał się wielkim niewypałem i sam Czech nie ukrywał radości z powodu opuszczenia drużyny. Oskar i spółka przez osiem miesięcy wspólnego grania nie osiągnęli żadnego poważnego sukcesu, a atmosfera w zespole z dnia na dzień się pogarszała. Czeski snajper opuszczając drużynę napisał, że był to “kolejny zmarnowany rok dla niego”.

W SINNERS Oskar zastąpi Davida “⁠forsyy⁠ Bílý’ego, który został wcześniej sprowadzony do drużyny właśnie jako zastępstwo dla oskara, gdy ten opuszczał SINNERS na rzecz Gorillaz. 21-latek mimo przeniesienia na ławkę wystąpi jeszcze jako zawodnik czeskiej organizacji w turnieju Sazka eCUP, w którym Czesi podejmą m.in. swoich rodaków z Eclot.

Skład SINNERS po dołączeniu oskara prezentuje się następująco:

Czech Republic Jindřich “⁠ZEDKO⁠ Chyba
Slovakia Patrik “⁠Zero⁠ Žúdel
Czech Republic Sebastian “⁠beastik⁠ Daňo
Czech Republic Max “⁠SHOCK⁠ Kvapil
Czech Republic Tomáš “⁠oskar⁠ Šťastný

Czech Republic David “⁠forsyy⁠ Bílý (ławka)

Czech Republic Tomáš “⁠Tomkeejs⁠ Tomka (trener)