Respawn.pl

Ostatni dzień kwalifikacji do Majora. Drużyna kRaSnaLa powalczy o fazę Legend

Autor: Filip Woszczek

To właśnie dzisiaj zostanie skompletowana pełna lista drużyn, które wezmą udział w ostatnim turnieju rangi Major w tej odsłonie Counter-Strike’a. Mimo zagwarantowania sobie miejsca na Majorze, Szymon “kRaSnaL” Mrozek nadal ma szansę awansować dziś do fazy Legend. W tym samym czasie także przekonamy się, która z trzech drużyn zapełni ostatnie miejsce na Majorze. 

W czwartek ekipa Szymona “kRaSnaLa” Mrozka poradziła sobie nadwyraz dobrze, pokonując FORZE po dość szybkich dwóch mapach. Dzięki temu zagwarantowali sobie miejsce na Majorze, ale dziś czeka ich jeszcze jeden, dodatkowy mecz. Dzisiejsze spotkanie zadecyduje o tym, kto pominie fazę Pretendentów, by zacząć Major w Paryżu już od fazy Legend. Naprzeciw Polaka będzie zespół Vitality, który z każdym spotkaniem zdaje się coraz bardziej łapać wiatr w żagle. Ich ostatnia wygrana nad G2 sprawia, że w tym starciu stawiani są jako faworyci.

Również od godziny 10:00 ciąg dalszy zmagań w ramach kwalifikacji ostatniej szansy, do których zakończenia pozostały 2 mecze. W pierwszym z nich zobaczymy pojedynek drużyn Cloud9 oraz BIG, natomiast zwycięzca tego meczu niedługo później będzie musiał poradzić sobie z FaZe, by wziąć udział w Majorze w Paryżu. Zaskakiwać może fakt, że z udziałem na Majorze pożegnają się dwie z tych trzech drużyn. Dotychczasowe rezultaty pokazały jednak, że dotychczasowo wiele drużyn grało jak równy z równym, pomimo kolosalnych różnic w rankingu.

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR B znajdziecie w naszej dedykowanej relacji.

Mecz o miejsce w fazie Legend

10:00MonteMontevs.vvVitality

Kwalifikacje ostatniej szansy

10:00Cloud9c9vs.bbBIG
14:15FaZefazvs.?TBD

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.