Respawn.pl

Ostatni dzień przed majorem – co mówią sami zawodnicy?

Autor: Sergiusz Lelakowski

To już jutro! Wszyscy fani sceny CS:GO mają się stawić we wtorek, o godzinie 11:00 na twitchu ESL lub w samej LANXESS Arenie w Kolonii. Jak czują się gracze? Sprawdziliśmy twittera, by się o tym przekonać.

Większość już jest na miejscu i “cziluje”, bądź dopina ostatnie guziki przed pierwszymi rozgrywkami grupowymi.

Happy – EnVyUs

Zarówno Happy jak i reszta EnVyUs miała wczoraj powody do radości. Już w Kolonii, zebrali się wspólnie całą drużyną na oglądanie meczu Francja – Islandia. Wynik 5-2 całkowicie usatysfakcjonował drużynę i poprawił im humory.

KennyS – EnVyUs

Okazuje się, że KennyS przed samym majorem zgubił swój bagaż z ciuchami. We wczorajszym tweecie podziękował organizatorom ESL One Cologne 2016 za kilka gadżetów. “Dobrze wiedzieć, że będę mógł jakkolwiek zmienić ubrania w ciągu tych kilku dni” – dodaje.

Fallen – SK Gaming

Fallen tanecznym krokiem wraz z FNXem wkraczają do LANXESS Areny. Humory dopisują i nic dziwnego – są w końcu wśród faworytów tego turnieju. Największym wygranym okazuje się być i tak sama organizacja SK Gaming, która przejęła tak świetną drużynę na chwilę przed majorem.

JW – Fnatic

Gotowy na powtórkę. Chcę znowu poczuć to samo. – Pisze JW na swoim profilu twitter. Do formacji wrócił Olofmeister, który już na samym wejściu pomógł drużynie wygrać swoją grupę ELEAGUE. Jak będzie teraz?

KioShiMa – FaZe Clan

Rozbraja mnie pewność siebie KioShiMy, ale to dobrze. Pomimo dość słabej pozycji w tzw. grupie śmierci (znajdują się obok G2, Fnatic i SK Gaming) Kio wybrał cały skład FaZe Clanu w Fantasy Team, siebie umieszczając na pozycji Eco Warriora. Jak będzie, okaże się już na dniach.

Thorin – analityk CS:GO

Drogie FaZe. Proszę, nie zrujnujcie tego majora poprzez wygrywanie jakiegokolwiek meczu. Z poważaniem, Thorin.

Duncan jak zawsze ciętym językiem przygotowuje się do relacji z majora. Niedawno “pogodził” się z organizatorami i wróci do panelu analityków na ESL One Cologne 2016.

TaZ – Virtus.pro

https://www.facebook.com/g5taz/photos/a.282755998404742.84660.184391638241179/1323203687693296/?type=3&theater

Na koniec sam dziadek sceny CS:GO, czyli TaZ. Nic dodać, nic ująć. Wiktor czuje, że “wraca”, a Kolonia ma być rzekomo tylko początkiem. Świetnie wyglądała jego gra przed majorem, w czasie ELEAGUE, jeśli reszta utrzyma taką formę na ESL One Cologne 2016, możemy być spokojni o lepsze wyniki niż ostatnim razem. Czekamy!

Przypominamy, że rozgrywki startują już jutro, 5 lipca. Wszystkie starcia obejrzycie na streamie ESL. Rozpiska godzinowa wygląda następująco.

  • 11:00 – Astralis vs Team Dignitas
  • 12:15 – Gambit Gaming vs Counter Logic Gaming
  • 13:30 – Natus Vincere vs FlipSid3 Tactics
  • 14:45 – OpTic Gaming vs Ninjas in Pyjamas
  • 16:00 – Team Liquid vs Team EnVyUs
  • 17:15 – mousesports vs Virtus.pro
  • 18:45 – SK Gaming vs G2 Esports
  • 20:00 – FaZe Clan vs Fnatic