Respawn.pl

Ostatnia szansa na udział w 5. sezonie Mistrzostw Polski w Teamfight Tactics!

Autor: Krzysztof Sarna

5. sezon turnieju Ultraliga Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactics rozpocznie się 19 stycznia, ale już teraz polscy zawodnicy mogą rywalizować w grach rankingowych na serwerach LIVE. W piątym sezonie wydarzenia, będącym częścią ekosystemu rozgrywek dla regionu EMEA, 16 najlepszych polskich graczy Teamfight Tactics zmierzy się w walce o nagrody z puli 26 000 złotych. 

Nowością w tym roku jest możliwość awansu dla najlepszych zawodników turnieju do zawodów Golden Spatula Cup. Gracze, którzy chcą spróbować swoich sił w turnieju Ultraliga Mistrzostwa Polski w TFT, mogą jeszcze rywalizować w dwóch turach snapshotów, która zakończą się 21 grudnia 2022 r. i 4 stycznia 2021r.. W tych dniach, punktualnie o 23:59:59 zrobiony zostanie zapis kolejek rankingowych, a czwórka zawodników z serwera EUW oraz jeden gracz z serwera EUNE, którzy zdobędą największą łączną sumę punktów ligowych w dwóch turach snapshotów, zostanie zaproszona do udziału w fazie zasadniczej.

CZYTAJ TAKŻE: Poznaliśmy pełną obsadę PKO BP Ekstraklasa Games PRO

O trofeum zawalczy w sumie 16 zawodników. Pięciu wyłonionych z rankingu, TOP4 z finałów poprzedniego sezonu Ultraligi TFT: Zbrojson, Vicer, Arki i Kubixon, TOP6 z otwartych kwalifikacji zorganizowanych przez Friendly Fire: FiffeK, Kacpersky, stinkyabuser, Stanumyslu, Left i Traviscwat oraz tegoroczny mistrz regionu EMEA i uczestnik Mistrzostw świata Nadim “Lelouch” Maani.

Za organizację turnieju i produkcję transmisji odpowiada firma FRENZY. Rywalizację najlepszych zawodników w TFT będzie można śledzić począwszy od 19 stycznia na kanałach Polsat Games w telewizji oraz Internecie w każdy czwartek o godz. 19:00.