Respawn.pl

Strona główna » Ostatnie dwa ćwierćfinały BLAST Premier Fall Showdown! Kogo ujrzymy w półfinałach?

Ostatnie dwa ćwierćfinały BLAST Premier Fall Showdown! Kogo ujrzymy w półfinałach?

Autor: Krzysztof Sarna

Dokładnie wczoraj wystartowały zmagania w ramach BLAST Premier Fall Showdown. To kilkudniowy turniej, który należy traktować w kategoriach eliminacji do BLAST Premier Fall Final. Już dziś odbędą się ostatnie dwa ćwierćfinały tej imprezy. Wspólnie z naszym sponsorem, eWinnerem przyjrzeliśmy się tym zestawieniom.

Uczestników pierwszego półfinału BLAST Premier Fall Showdown już znamy. We wczorajszych “ćwiartkach” lepsi od swoich przeciwników okazali się reprezentanci Teamu Vitality i Astralis. To właśnie te dwie formacje powalczą o udział w wielkim finale. Przed nami drugi dzień, który wyłoni nam pełną obsadę półfinałów.

16:30 | BIG vs. Sangal – BO3

Na sam początek czwartkowej rywalizacji przyjdzie nam podziwiać graczy BIG oraz Sangal. Ekipę z Niemiec po raz ostatni na serwerze widzieliśmy dokładnie 9 października. Wówczas nasi zachodni sąsiedzi pokonali K23 w ramach IEM Road to Rio RMR i zajęli szóste miejsce, co przełożyło się na awans na Majora. Florian “syrsoN” Rische i jego koledzy zajmują aktualnie 15. miejsce w światowym rankingu HLTV. Natomiast Sangal zakończyło wczoraj rywalizację w CCT North Europe Series 1. Porażka 1:2 z Tricked przełożyła się na 17-19. miejsce w tym turnieju. Jeszcze wcześniej nie udało się osiągnąć sukcesu w RMR. W decydującej potyczce 34. siła świata uległa po trzymapowym boju MOUZ i tym samym musiała się obejść smakiem imprezy wspieranej przez Valve. Faworytem tego starcia jest oczywiście BIG. Kurs na ten zespół wynosi 1.25, podczas gdy na Sangal 3.55.

19:30 | Heroic vs. ECSTATIC – BO3

Ostatnie miejsce w półfinale należeć będzie do duńskiej ekipy –  Heroic lub ECSTATIC. Do której z tych formacji? Przekonamy się po godzinie 19:30. Jakob “jabbi” Nygaard i jego koledzy jednakże w ostatnim czasie nieco powrócili na dawne tory, o czym świadczy 9. pozycja w światowym rankingu HLTV, ale także ponadprzeciętny występ w RMR. Formacja ze Skandynawii zakończyła zawody na trzeciej pozycji i awansowała do fazy legend. Natomiast 49. siła globu wczoraj zakończyła CCT North Europe Series 1 na 17-19. lokacie, a jeszcze tydzień temu Elisa Invitational Fall na 16-18. Nikomu specjalnie nie trzeba tłumaczyć, że murowanym faworytem tej konfrontacji jest Heroic, na które przelicznik to 1.10, podczas gdy na ECSTATIC aż 5.80!

Przegraj i otrzymaj zwrot! 

Dzisiejsze ćwierćfinały BLAST Premier Fall Showdown to świetna okazja do tego, by spróbować swoich sił z obstawianiem. Szczególnie pomaga całej inicjatywnie nasz sponsor, eWinner, który cały czas czeka na nowych graczy. Wystarczy, że założycie konto na eWinnerze i obstawicie kupon. W razie gdy ten okaże się przegrany, wówczas otrzymacie zwrot środków pomniejszony jedynie o kwotę podatku. Z tego miejsca zdradzimy Wam pewien lifehack, ponieważ z kodem ‘RESPAWN’ kwota zwrotu może wynieść nawet do 110 PLN! Informacje na temat tej kampanii znajdziecie klikając poniższy banner.

 Esport bez podatku!

Każdy z nas lubi wygrywać dużo i mieć dużo. Jeżeli chcielibyście wygrywać jeszcze więcej, to eWinner ma dla każdego świetną propozycję, a mianowicie promocję “Esport bez podatku!”. Jeśli kupon okaże się wygrany – wówczas otrzymamy nagrodę powiększoną o 14%. To wszystko dlatego, że od stawki nie jest odejmowany podatek, bowiem nim zajmuje się bukmacher. Wszystkie niezbędne szczegóły na temat tej akcji znajdziecie po kliknięciu poniższego bannera.

DOZA RYZKA

Co prawda w dzisiejszych spotkaniach faworyci są bardzo jednoznaczni i zdecydowanie trudno o innych zwycięzców, niż BIG i Heroic, tak my postanowiliśmy ponieść się wodzą fantazji i zaryzykować. Oczywiście Heroic jest murowanym pretendentem do odniesienia wiktorii, jednakże wątpliwości poddaliśmy kwestię zwycięstwa BIG i postawiliśmy na Sangal Esports. Poniższy kupon obrazuje, że w przypadku wygrania tej drugiej ekipy możemy się wzbogacić o ciekawą sumkę.

Harmonogram czwartkowych spotkań BLAST Premier Fall Showdown prezentuje się następująco:

16:30 | BIG vs. Sangal – BO3

19:30 | Heroic vs. ECSTATIC – BO3

Wszystkie te spotkania wraz z polskim komentarzem można obejrzeć na oficjalnym kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Dostaniecie się do niego, klikając ten link.

BLAST Premier Fall Showdown 2022 rozpoczął się wczoraj, 19 października. Wielki finał rozegra się już w nadchodzącą niedzielę, 23 października. Dla triumfatorskiej ekipy przewidziano 20 tysięcy dolarów oraz awans na BLAST Premier Fall Final 2022. Z kolei łączna pula nagród trwającego wydarzenia to $67500.

Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu Respawn.pl jest eWinner, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem RESPAWN to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.

Niniejsza publikacja rozumiana jako tekst została napisana na zlecenie firmy eWinner. Portal Respawn.pl za tę publikację otrzymał gratyfikację w formie pieniędzy. Firma miała wpływ na niniejszą publikację.