Respawn.pl

Overcooked!2 oraz Hell is other demons dostępne za darmo na EPIC Games Store!

Autor: Krzysztof Sarna

Epic Games Store wcale nie zwalnia tempa i nadal rozdaje gry za darmo. Cała istota tkwi w tym, że ostatnio te tytuły są naprawdę bardzo mocne. Dziś natomiast za darmo możemy zgarnąć Overcooked! 2 oraz Hell is other demons. 

Zaledwie w zeszłym tygodniu za “friko” mogliśmy przygarnąć Control oraz Genshin Impact. Tydzień jednak minął, a więc nastała pora na kolejne publikacje. Tym razem wydaje się, że publiczności do gustu przypadnie Overcooked! 2. 

Zaczniemy oczywiście od tego tytułu, który będzie się cieszył największą popularnością, a więc tytułem autorstwa Ghost Town Games. Często mogliśmy się spotkać z opiniami, że gra jest super, ale nie każdemu chce się wydawać na nią pieniądze. Teraz ten problem zniknął. Co do samej rozgrywki, to poruszana jest tu kulinarna tematyka. Mówiąc ściślej – w maksymalnie czteroosobowej grupie musimy sprostać gastronomicznym wyzwaniom. Mamy tu dwa tryby, a mowa o lokalnym klasycznym lub online. 

Drugą grą z kolei jest Hell is other demons, która być może swoje i przeszła, bo data jej publikacji to 18 kwietnia 2019 roku. Natomiast podmiotem za nią odpowiedzialnym jest Cuddle Monster Games. HIOD to nic innego jak platformowa strzelanka, w której dostrzeżemy elementy roguelite. Podczas rozgrywki poznamy także ręcznie stworzony świat demonów. Nie zabraknie walk z bossami i mocnych  synthwave’owych beatów.

Jeżeli jesteście zainteresowani odbiorem tych gier, to już przychodzimy z pomocą. Do Overcooked!2 przejdziecie klikając w ten odnośnik, a do Hell is other demons w ten. Czasu na odbiór jest całkiem sporo, bo równy tydzień do 24 czerwca.