Respawn.pl

Overpass kolejną mapą w Counter-Strike 2; Ten ruch Valve mówi wszystko

Autor: Michał Maćkowski
Plac zabaw Overpass, Counter-Strike 2

Społeczność CS:GO i Counter-Strike 2 jest już pewna mapy, która jako kolejna zostanie udostępniona graczom w nowej wersji gry. Mowa bowiem o Overpassie, o którym pliki gry sugerowały już wcześniej.

Counter-Strike 2 jeszcze nie otrzymał oficjalnej premiery, jednak gracze, którzy posiadają dostęp do bety, są już pewni, jaką kolejną mapę będą mogli testować. Jest to oczywiście dobrze znana nam plansza, która do tej pory znajduje się w puli map trybu turniejowego.

Overpass kolejną mapą w Counter-Strike 2

Tuż po dodaniu do Counter-Strike 2  mapy Nuke oraz Office gracze już zastanawiali się, jaka kolejna plansza zostanie oddana im do testów. Społeczność niedługo musiała czekać na pewne przecieki, bowiem w plikach gry znalazły się zdjęcia Inferno oraz Overpassa. To jednak według informacji, jakie wyciekły z plików gry, kolejną w kolejce ma być właśnie Overpass.

WSZYSTKIE INFORMACJE O COUNTER-STRIKE 2

Pewności gracze w stu procentach nie mieli, jednak ostatni ruch Valve mówi praktycznie wszystko. Oficjalny profil Counter-Strike zmienił banner na Twitterze, na którym widnieje kolorowy i latający w chmurze smok. Nie trzeba było długo czekać, aby powiązać zmianę z planszą Overpass.

Counter-Strike 2 zmiana banneru

Plac zabaw zdradził plany Valve

Oficjalny profil Counter-Strike 2 na Twitterze zdradził się także w jeden innych sposób. Polubił bowiem wpis Gabe Followera, znanego w środowisku data minera, który znajduje cenne informacje w plikach gry. Gabe udostępnił bowiem wpis ze zdjęciami ukazującymi smoka z banneru na placu zabaw właśnie na Overpassie.

Na ten moment nie wiemy jednak, kiedy mapa trafi oficjalnie do CS 2 i kiedy gra zostanie udostępniona wszystkim chętnym.