Respawn.pl

Overwatch – archiwa są już dostępne, darmowa wersja próbna oraz promocja!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Overwatch

Archiwa Overwatch obejmują również powracające misje Insurekcja oraz Odwet, która dają graczom szanse na poznanie kluczowych momentów w historii Overwatch. Ponadto na zdobycie czeka ponad 160 elementów kosmetycznych!

Archiwa Overwatch będą dostępne do 6 maja na PC, Xbox One oraz PS4. Archiwa Overwatch obejmują również powracające misje Insurekcja oraz Odwet, która dają graczom szanse na poznanie kluczowych momentów w historii Overwatch. Ponadto na zdobycie czeka ponad 160 elementów kosmetycznych!

Darmowa wersja próbna znów dostępna

Powraca również darmowy okres próbny Overwatch, który potrwa od dzisiaj do 23 kwietnia. Do dyspozycji graczy oddajemy wszystkich 30 bohaterów, w tym również zapowiedzianego niedawno sanitariusza Baptiste’a, a także 27 map i różnorodne tryby rozgrywki, w tym Szybką grę, Grę dowolną i Salon gier. Wypróbuj wszystko, co ma do zaoferowania Overwatch!

W darmowej wersji próbnej gracze mogą zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokować różne opcje modyfikacji bohaterów, a przede wszystkim zachować wszystkie postępy poczynione podczas okresu próbnego – pod warunkiem, że zakupią grę, korzystając z tego samego konta Blizzard lub konta na konsoli.

Kwietniowa promocja: zniżki dla nowych graczy

To będzie pamiętny kwiecień również dzięki atrakcyjnym promocjom na Overwatch. Ci, którzy jeszcze nie wypróbowali gry, mogą skorzystać z wielkich obniżek w sklepie Blizzard na Legendary Edition oraz edycję standardową oraz jej cyfrowe ulepszenie. Promocja potrwa do poniedziałku, 29 kwietnia, do 8:59.

  • 50% zniżki na Legendary Edition
  • 25% zniżki na edycję standardową
  • 75% na cyfrowe ulepszenie edycji standardowej

Gracze mogą również skorzystać z obniżki ceny Overwatch: Legendary Edition na PlayStation 4 i Xbox One w internetowych sklepach PlayStation i Xbox. Wybrani partnerzy detaliczni oferują również pudełkową wersję Overwatch: Game of the Year Edition w promocyjnej cenie.