Respawn.pl

Strona główna » OwcaWK poinformował o swoim stanie zdrowia po walce z Pashabiceps

OwcaWK poinformował o swoim stanie zdrowia po walce z Pashabiceps

Autor: Michał Maćkowski

Za nami już debiut Jarosława “pashabicepsa” Jarząbkowskiego w klatce! Były gracz Virtus.pro pokonał Michała “OwcaWK” Owczarzaka w pojedynku wieczoru. Teraz rywal Papito za pomocą Instagrama poinformował swoich fanów o swoim stanie zdrowia.

Wczorajszy wieczór dał nam wiele emocji, a po naprawdę niesamowitym pojedynku Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski zgarnął debiutanckie zwycięstwo przeciwko jednemu z członków Warszawskiego Koksu. Michał “OwcaWK” Owczarzak w drugiej rundzie po otrzymaniu serii ciosów nie był w stanie kontynuować walki. Decyzja została podjęta przez zawodnika, który poinformował za pomocą Instagrama, dlaczego przerwał walkę i o urazach, jakie odniósł w trakcie walki

Przeczytaj więcej – ESPORTOWY ŚWIAT W EUFORII PO ZWYCIĘSTWIE PASHABICEPS – zobacz najlepsze wpisy i memy

W drugiej rundzie zakończył się główny pojedynek na drugiej gali High League, gdzie po serii ciosów Michał “OwcaWK” Owczarzak złapał się za oko i nie widział na nie nic przez kilkadziesiąt sekund. Dzisiaj rywal Jarka za pomocą swojego Instagrama napisał, że diagnoza wykazała wstrząśnienie siatkówki i złamanie oczodołu.

OwcaWK

fot.Instagram/OwcaWK

Z tego miejsca życzymy Owcy szybkiego powrotu do zdrowia i być może powrotu do klatki! Walka pomiędzy członkiem Warszawskiego Koksu oraz Jarosławem “pashabiceps” Jarząbkowskim rozgrzała kibiców przed odbiornikami i tych, co znajdowali się na miejscu – w Tauron Arenie w Krakowie.