Respawn.pl

Strona główna » Pasha i NEO wezmą udział w Kinguin Legends!

Pasha i NEO wezmą udział w Kinguin Legends!

Autor: Maciek Paszkiewicz
pashabiceps

Kinguin Legends to nowy turniej zapowiedziany przez polską firmę. W rozgrywkach wezmą udział m.in. Pasha, czy NEO. Co dokładnie wiemy o zmaganiach w CS:GO?

Kinguin to polska firma założona w 2013 roku, która słynie ze sprzedawania kluczy do gier m.in. na Steama, czy  po prostu wersje PC i konsolowe karty podarunkowe. Od dłuższego czasu “Pingwiny” inwestują także w esport i dość mocno interesują się sportami elektronicznymi. W Gdańsku dostępne jest Kinguin Esports Lounge Gdańsk, gdzie można pograć w gry i spędzić miło czas, a w Warszawie otwarte jest Kinguin Esports Performance Center.

Nic więc dziwnego w tym, że firma postanowiła teraz wyjść z nową inicjatywą i przygotowała turniej Kinguin Legends, który, jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczony dla legend Counter Strike’a. W rozgrywkach wezmą udział Pasha, NEO, Edward, HeatoN, kennyS i Maikelele. Wspomniani zawodnicy zbudują własne zespoły i będą rywalizować o część z puli nagród wynoszącej 50 000 euro.

CZYTAJ TAKŻE: FaZe nowym liderem rankingu HLTV!

Trzeba przyznać, że sama inicjatywa wygląda super na papierze i z całą pewnością warto będzie ją obejrzeć. Rozgrywki zaplanowano na dni 13-18 września tego roku. Na temat zmagań wypowiedział się m.in. Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski: jestem bardzo szczęśliwy, że mogę uczestniczyć w projekcie Kinguin Legends. To świetna inicjatywa, która z pewnością pozwoli nam ponownie poczuć emocje związane ze świetną sceną CS:GO. Nie mogę się doczekać pojedynków z NEO, Edwardem, HeatoNem, KennySem i Maikelele. To będzie wspaniałe widowisko!

Rozgrywki będą w formie online, a kibice mogą już wyczekiwać transmisji. Co prawda nie mamy jeszcze potwierdzonego polskiego castu, ale myślę, że można się go spodziewać!