Respawn.pl

Pasha i NEO znowu razem! Polacy zagrają na jedną z najlepszych drużyn na świecie

Autor: Maks Bartosik
Pasha Neo

Przerwa wakacyjna w CS:GO zmęczyła już chyba wszystkich, którzy czekają na pierwsze turnieje na scenie. Na szczęście już jutro czeka nas niezwykle ciekawy mecz, w którym zespół w którym są Pasha i Neo podejmie FaZe!

Steelseries postanowiło wykorzystać przerwę wakacyjną w CS:GO i zorganizowało showmatch, w którym zmierzą się drużyny FaZe oraz drużyna legend. Spotkanie zostanie rozegrane na nowej wersji Counter-Strike’a, a zwycięzca zgarnie 10 tysięcy dolarów.

Pasha i Neo znowu razem!

Naprzeciwko siebie staną zespoły FaZe, czyli aktualnie trzeciej drużyny w rankingu HLTV oraz Team Legends, złożony z prawdziwych legend sceny Counter-Strike’a. Znaleźli się w nim Jimmy “allen” Allen, Ladislav “GuardiaN” Kovács, Nathan “NBK-” Schmitt oraz dwóch Polaków – Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski oraz Filip “Neo” Kubski.

Showmatch zaplanowany został na godzinę 18:00, jednak emocje rozpoczną się już o 17:00, gdy rozegrana zostanie rozgrzewka, na której gracze będą mogli używać tylko dwóch broni – Desert Eagle i noża oraz granatów. Właściwy showmatch rozpocznie się o 18:00 i zostanie rozegrany w formacie Best Of Five. Transmisję znajdziecie na kanale Steelseries na Twitchu.