Respawn.pl

Strona główna » pasha: Niestety, rozpad Virtus.pro był pisany w kartach

pasha: Niestety, rozpad Virtus.pro był pisany w kartach

Autor: Krzysztof Sarna

Za nami druga konferencja przed drugą galą HIGH League. Już w nadchodzącą sobotę dojdzie do wydarzenia. Warto jednak przytoczyć słowa Jarosława Jarząbkowskiego. pasha wczoraj raz jeszcze odpowiedział na pytanie dotyczące Mercedsa i rozpadu Virtus.pro. 

Już w tę sobotę dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu Jarząbkowskiego w klatce. W walce wieczoru HIGH League 2 zmierzy legenda esportu zmierzy się z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. Jak to zawsze ma miejsce przed tego typu wydarzeniami – odbyła się konferencja. Nie zabrakło raz jeszcze pytania poświęconego Mercedesowi i disbandzie polskiego Virtus.pro. pasha odpowiedział w podobny sposób jak w minioną sobotę w HEJT PARKU na antenie Kanału Sportowego.

Mercedes to temat tabu i doskonale sobie wszyscy zdajemy z tego sprawę. Jednak polskich kibiców nieustannie ciekawi ten temat i nie ma się czemu dziwić. W końcu za czasów Virtus.pro bardzo dużo osób dowiedziało się, czym jest CS:GO, czy też sam Counter-Strike. Wiele osób wyczekuje showmatchu ze strony Polaków, ponieważ każdemu jest najzwyczajniej w świecie tęskno do czasów, które miały miejsce jeszcze kilka lat temu. 

Arkadiusz “Pan” Pawłowski skierował pytanie do 33-latka, czy przyjęcie przez Wiktora “TaZa” Wojtasa Mercedesa było kluczowym momentem w rozpadzie Virtus.pro. – To był kluczowy moment, ponieważ tylko jeden zawodnik był doceniony. Jak kiedyś grałeś, pracowałeś na sukces, cała drużyna pracowała, żeby być najlepszymi na świecie, a tylko jedna osoba jest doceniana i dostaje od szefa nagrodę, a reszta robiła jeszcze lepszą robotę, więc każdy czuł się niedoceniony. Niestety, rozpad był pisany gdzieś w kartach – mówił snajper. 

Jarząbkowski już w nadchodzącą sobotę, 5 lutego zmierzy się z Owcą z Warszawskiego Koksu w klatce HIGH League. Samo wydarzenie odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie, a walkę byłego reprezentanta Virtus.pro skomentuje Piotr “Izak” Skowyrski! Starcia można oczekiwać w okolicach godziny 23:00. 

CZYTAJ TAKŻE: