Respawn.pl

Pasha z kolejnym wyróżnieniem – Papito został honorowym obywatelem Nasielska!

Autor: Maks Bartosik
pashabiceps

Jarek Pasha duma nasza – tak teraz mogą mówić mieszkańcy Nasielska. Legenda polskiego Counter-Strike’a została bowiem wyróżniona tytułem honorowego obywatela Nasielska!

Esportowa emerytura w wykonaniu Pashy to coś wartego podziwu. Jarek od lat włącza się w różne akcje pomocowe, jak i sam jest autorem wielu inicjatyw, takich jak Pasha Gaming Camp. Nic dziwnego, że przez wielu Jarek nazywany jest ambasadorem nie tylko polskiego, ale i globalnego Esportu. A teraz doszło do tego kolejne wyróżnienie…

Pasha honorowym obywatelem Nasielska!

W piątek w urzędzie miejskim w Nasielsku odbyła się ceremonia nadania miana honorowego obywatela gminy Nasielsk Pawłowi Sokolnickiemu i JarosławowiPashaJarząbkowskiemu. Obaj Panowie otrzymali swoje odznaczenia nie bez powodu – Sokolnicki był asystentem Szymona Marciniaka podczas mundialu w Katarze i razem z nim sędziował finał pomiędzy Francją i Argentyną.

Na Twitterze Pasha napisał, że nie mówi szeptem, gdy mówi skąd jest. I trzeba przyznać, że ma stuprocentową rację, bo nikt tak jak Jarek nie dba o promocję swojego rodzinnego miasteczka. W przeszłości Jarek przyczynił się do wybudowania w Nasielsku placu zabaw, a w minionym roku wziął udział w miejskich obchodach dnia dziecka.